Podkategorie:

ATELIER SWAROVSKI PŘEDSTAVUJE KOLEKCI WATERSCHOOL, KTERÁ UPOZORŇUJE NA DŮLEŽITOST OCHRANY VODNÍCH ZDROJŮ PO CELÉM SVĚTE

Atelier Swarovski s radostí představuje svou nejnovější charitativní kolekci, je inspirována vodou a výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu vodních zdrojů. Kolekce byla uvedena při příležitosti světového dne vody (22. března) a peníze získané jejím prodejem budou sloužit k financování programu Swarovski Waterschool.

Řím, 19. února 2019— Prsten B.zero1 při svém uvedení na trh překvapil  novou revoluční technikou svého řemeslného provedení. Proto se v římské aréně Auditorium Parco della Musica shromáždila mezinárodní prestižní média a ikonické světové celebrity, aby oslavila tento svého druhu jedinečný a legendární prsten.

INTIMISSIMI představuje nové modely prémiových podprsenek, které kombinují módní trendy a ultra pohodlné materiály

Italský výrobce spodního prádla rozšiřuje své portfolio podprsenek, přidává do něj čtyři nové styly, jejichž společným jmenovatelem je nekonečné pohodlí: jmenují se Iris, Mina, Mara
a Clara.

Francouzský dům Cartier slavnostně uvedl v originálních prostorách Mineralogického a geologického muzea v Paříži novou kreativní kolekci šperků Les Galaxies de Cartier. Hostitel večera, Prezident & CEO značky Cartier Cyrille Vigneron uvítal významné osobnosti ze světa šoubyznysu, módy i veřejného života na unikátní experimentální večeři, uspořádané pod vedením designéra a scénografa Charlese Kaisina.

Nové modely v kolekci hodinek Ballon Blanc francouzské značky Cartier přinášejí elegantní obměnu oblíbeného designu hodinek Ballon Bleu. Číselník s texturou slunečních paprsků a ručičky ve tvaru mečů jsou zde namísto typické korunky s modrým kabošonem doplněny o solitérní diamant, uložený do křivky hodinek na pozici 4 hodin. Vysoce ženský model dodává zápěstí vytříbenou eleganci, propojujíce hodinářské řemeslo se šperkařským uměním značky.

Nová česká značka brýlí na míru ONYX, vyráběných pomocí celosvětově unikátní technologie barevného 3D tisku, představila premiérově část své kolekce na výroční přehlídce designu a módy Designblok 2018.