• MC rose bouteille fd blanc 2006

PODĚLTE SE O JISKŘIVÉ CHVÍLE S VAŠIMI MILOVANÝMI

Oslavte Den svatého Valentýna 2015 s limitovanou edicí šampaňského
Moët & Chandon Rosé Impérial

Praha - 05/01/2015 - Zastavte se na malou chvíli a vychutnejte si jiskřivou energii, která proudí mezi Vámi a Vašimi nejmilejšími. Oslavte toto nádherné pouto spolu s limitovanou edicí růžového šampaňského, kterou značka Moët & Chandon představuje speciálně při příležitosti Dne svatého Valentýna. Ať už v tento krásný svátek nebo kdykoliv jindy, šampaňské Moët & Chandon je vždy ideální volbou pro všechny nezapomenutelné chvíle.

ŠAMPAŇSKÉ MOËT ROSÉ IMPÉRIAL

Šampaňské Moët Rosé Impérial je nabité spontánním a jiskřivým duchem a dokonale ztělesňuje podstatu domu Moët & Chandon. Vyniká čirou ovocností, smyslnou chutí a elegantní vyzrálostí. Zářivě růžová barva s jantarovými odlesky uvolňuje uhrančivé aroma: živý a intenzivní buket červených plodů (divoké jahody, maliny a višně), květinové tóny růže, a lehce pikantní nádech. Moët Rosé Impérial expresivně kombinuje intenzitu a poddajnost: šťavnatou a vytrvalou sílu rudých plodů, korpulenci a pevnost broskve a jemný tón mentolu plný svěžesti.

  • MI Diamond Rosé Suit

Šampaňské Moët Rosé Impérial je bytostným ztělesněním stylu Moët & Chandon, který tvoří nezapomenutelnou atmosféru za každých okolností. Jeho živoucí a sofistikovaná povaha z něj činí ideální doplněk pro cenné chvíle s našimi nejmilovanějšími.

Pro nezapomenutelné okamžiky v té nejlepší společnosti!

Elegantní černá vázanka je typická pro láhve šampaňského domu Moët & Chandon již od roku 1886. V roce 2015 černá vázanka ozdobí i luxusní termoobaly, díky kterým si můžete Moët Rosé vychutnat kdekoliv. Proslulé růžové šampaňské si můžete užít na schůzce se svou drahou polovičkou, na oslavě s přáteli či u radostného setkání v rodinném kruhu.

Vybrat si můžete mezi dvěma zajímavými produkty, které svou elegancí lákají na cestu do světa nezapomenutelných zážitků:

Dárkové balení Moët & Chandon Rosé Black Unfurl the Tie Box 75cl.

Doporučená cena: 1 750,00 Kč

Dárkové balení Moët & Chandon Rosé Diamond Suit 0,75

Doporučená cena: 1 570,00 Kč

  • MC Rose Canister ouvert THD

PŘÍBĚH ŠAMPAŇSKÉHO MOËT ROSÉ IMPÉRIAL

Příběh růžového šampaňského Moët & Chandon se začíná psát v roce 1794, kdy vzniklo 100 lahví ročníkového šampaňského "Rozé", které v roce 1801 zakoupil Napoleon Bonaparte a jeho matka. Revolučním se stal rok 1997, od kterého je růžové šampaňské nabízeno jako neročníkové pod značkou Rosé Impérial. Nadále ale vznikají i ročníková vína Vintage, které však spatří světlo světa pouze v případě výjimečné úrody.

GRAND VINTAGE ROSÉ 2006 PŘICHÁZÍ

V roce 2015 se na trh dostane Grand Vintage Rosé 2006, které je moderní oslavou růžového ročníkového šampaňského. Tato edice je 40. ročníkovým růžovým vínem vydaným od roku 1920. Navazuje na výrazné, svěží a šťavnaté Grand Vintage Blanc 2006 představené v letošním roce.

Filozofie šampaňských Moët & Chandon Grand Vintage Rosé se řídí jediným heslem, a tím je svoboda. Svoboda vyjít na světlo světa s jedinečným stylem, vyhřívat se na výsluní obdivu a zachytit unikátnost okamžiku.

Ročníková šampaňská jsou výsledkem jediné úrody, a odrážejí tak podmínky konkrétního roku. Díky tomu je každé takové šampaňské jediné svého druhu a zcela výjimečné.

"Silné, výrazné a okouzlující - takové je Grand Vintage Rosé 2006, které svou rafinovaností, sofistikovaností a hloubkou potěší každého milovníka šampaňského", říká Benoît Gouez, sklepmistr značky Moët & Chandon.

Grand Vintage Rosé 2006 je vyzrálé a ušlechtilé víno. Prvotní nóty sušenek a perníčků následuje chuť peckovic - třešní, švestek a slív. Vše dotváří jemné tóny divokých bylinek (rozmarýnu), šafránu a sušených růží. Finální lehká salinita jej proměňuje
v silný, bohatý a přívětivý mok.

Moët & Chandon Grand Vintage 2006

Doporučená cena: 1 820,00 Kč

*****

www.facebook.com/moet

https://twitter.com/moetchandon

www.youtube.com/moet/

www.moet.com

* * *

 


O značce Moët & Chandon

Moët & Chandon je synonymem dlouholeté tradice i moderních oslav. Moët& Chandon je značka, která téměř 270 let zpestřuje ty nejkrásnější životní okamžiky a úspěchy.

Moët & Chandon se o kouzlo šampaňského dělí se světem, kterému nabízí jedinečná vína pro každou příležitost, náladu i chuť. Od kultovního Moët Impérial po ročníkovou kolekci Grand Vintage Collection, od extrovertního Moët Rosé Impérial po originální novinku Moët Ice Impérial, každé šampaňské víno okouzlí a potěší svým ovocným aroma, svůdnou chutí
a elegantní vyzrálostí.

 

Prodej alkoholu osobám mladším 18ti let je přísně zakázán. 

 

Autor: Redakce

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.