I přesto, že se svátek sv. Valentýna již natrvalo usídlil v našich diářích mezi nejdůležitějšími událostmi roku, příležitost oslavit lásku a náklonnost ke svému partnerovi nabízí každá společně strávená chvilka. Povznést ji do slavnostní nálady pomůže některé z francouzských růžových šampaňských z portfolia společnosti Jan Becher – Pernod Ricard.

 Blason Rose

Elegantní šampaňské zaplaví skleničky jasně růžovou barvou se žluto-oranžovými odlesky.

Prvním z nich je delikátní šampaňské Blason Rosé slavné značky Perrier-Jouët se svojí lososově růžovou barvou. Voní po granátovém jablku, červených bobulích a pomeranči. Aroma doplňují jemné květinové tóny a vůně máslové briošky. V ústech zanechává plnou a bohatou chuť, která je zároveň velmi lehká. Blason Rosé chutná po červeném ovoci a jahodách, dodávající šampaňskému příjemnou sladkost. Tradiční styl francouzských champagne domů dodržuje také Le Rosé neméně známé značky G.H.MUMM. Elegantní šampaňské zaplaví skleničky jasně růžovou barvou se žluto-oranžovými odlesky. Vůni lesních plodů doplňují příjemné tóny červeného grapefruitu, jahod, třešní a červeného rybízu s lehkým aroma karamelu a vanilky. V ústech zanechává svěží ovocnou chuť.  

Le Rose visual 

PERRIER-JOUËT BLASON ROSÉ, 0,75l, cena: 1.399,- Kč
G.H.MUMM LE ROSÉ, 0,75l, cena: 1.299,- Kč

 

K dostání ve vybraných obchodech a na e-shopu

www.prestigeselection.cz

 Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18ti let.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.