Bílá je barva léta. Čistá, osvěžující, elegantní i nadčasová. A k létu patří také letní party a šampaňské. Tekoucí proudem nebo po skleničkách. Zkrátka Save water. Drink champagne!

Ice sklenicka

Moët Ice Impérial stylovým způsobem porušuje pevně stanovená pravidla ve světě šampaňského. Jedná se o první šampaňské v historii, které bylo vytvořeno speciálně proto, aby jeho jedinečné vlastnosti a chuť vynikly na ledu. Je zosobněním podstaty značky, která je oslavována pro svého inovátorského ducha a snahu šířit kouzlo šampaňského po celém světě již více než 270 let.

Moët Ice Impérial Blanc si nejlépe vychutnáte se třemi kostkami ledu nebo v kombinaci s čerstvými ingrediencemi, které pomohou vyniknout originální chuti.

S playlistem Moët Ice Impérial se letošní léto rozjíždí zcela novým způsobem! Deset nových nahrávek od Sylq Studio, mladého talentovaného francouzského dua, představuje dokonalý letní soundtrack: je to muzika pro slunečná odpoledne, která zvolna přecházejí do večera. Užívejte si pohodu s Dive Into THE NOW, protancujte odpoledne se Summertime a užívejte si slunce se Summer Ice. Na playlistu Moët Ice Impérial to všechno najdete. Playlist si stáhněte zdarma na https://www.moet.com/MoetIceImperialSummerPlaylist/

Moet molo

Moët Ice Impérial Blanc si nejlépe vychutnáte se třemi kostkami ledu nebo v kombinaci s čerstvými ingrediencemi, které pomohou vyniknout originální chuti. Doporučujeme snítku máty, kůru z limetky nebo bílého grapefruitu, zázvor nebo okurku. Moët Ice Imperial Blanc, cena 1 320,-Kč

První a jediné růžové šampaňské vytvořené speciálně k podávání na ledu, to je Moët Ice Impérial Rosé, které přináší intenzivní ovocné potěšení a svěžest dotvářející kouzlo letních momentů. Moët Ice Imperial Rosé, cena 1 510,-Kč.

Zamilovali jste si ikonické a nepřehlédnutelné bílé skleničky z nichž Moët Ice Impérial chutná přímo nadpozemsky? Pokud si zakoupíte Moët Ice Impérial Blanc i Rose, dostanete dvě bílé skleničky jako dárek. Najdete je ve specializovaných obchodech, vinotékách Gurmetum a Vinofol, v prodejnách Makro

nebo online na www.champagne.cz, www.idrinks.cz,  www.napojka.cz.

Prodej alkoholu osobám mladším 18ti let je zakázán.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.