• Pininfarina 1

Koňak Hennessy Very Special jistě není třeba milovníkům tohoto zlatavého moku představovat. Unikátní směs vzniká smícháním 40 druhů eaux-de-vie a vyniká jasnou, zlatavou barvou, silným buketem a vytříbenou chutí. Letos na Vánoce se navíc tento král koňaků představí ve speciální limitované edici Hennessy Pininfarina od kultovního italského návrhářského studia. Slavnostní dárkový box harmonicky kombinuje rafinovanost a eleganci s moderním designem a je ideálním dárkem pod stromeček a výborným průvodcem všech slavnostních chvil. 

Dárkový box zdobí vzor připomínající brnění středověkých hrdinů, jež důmyslně zahaluje stylovou siluetu láhve tohoto prémiového koňaku. Delikátní barevná kombinace zlatavých a černých odstínů působí jako vznešená pozvánka do světa lahodných potěšení. Za designem tohoto obalu stojí kultovní italské návrhářské studio Pininfarina, které proslulo především ve světě automobilismu. Tato kreativní skupina připravila také novou podobu láhve koňaku Hennessy Very Special, která bude v prodeji od začátku roku 2014.

  • Pininfarina 2

Uvnitř sofistikovaného balení nalezneme jedinečný koňak Hennessy Very Special, který dokonale ztělesňuje hodnoty uznávané touto značkou. Proces výroby tohoto moku je velmi náročný. Při prvním ochutnání koňak zaujme svou přímostí i vysokou kvalitou, která i s přibývajícími léty zůstává neměnná.  

Hennessy Very Special je živoucím důkazem mistrovského umění domu Hennessy. Jeho podstata je výsledkem promyšleného smísení těch nejvýraznějších a nejunikátnějších eaux-de-vie, které zrají několik let v sudech z francouzského dubu. Finální chuť neopakovatelně kombinuje vřelost a plnost těchto exkluzivních složek. 

Tento koňak potěší každého znalce, který na své cestě životem baží po vytříbených zážitcích. Jeho aroma je atraktivním spojením intenzivních a ovocných tónů s dubovými nuancemi. Na patře zahřeje výraznou chutí připomínající pražené mandle, které doprovází nóty v podobě čerstvých hroznů. Není divu, že promění všechny slavnostní chvíle v nezapomenutelné okamžiky. Podávejte ho čistý, na ledě nebo v podobě koktejlu a vychutnávejte si znovu a znovu jeho charakter plný života. 

Limitovaná edice Hennessy Pininfarina bude v prodeji od října 2013 v řetězci Makro, vybraných vinotékách a maloobchodních řetězcích.

Doporučená prodejní cena je 850 Kč.

 


 

O značce Hennessy

Jedinečná značka koňaku Hennessy se zrodila v roce 1765 ve francouzském městě Cognac. Výjimečnost značky Hennessy pochází ze „sklepů zakladatele“, zbudovaných roku 1774 Richardem Hennessym pro uchování nejvzácnějších eaux-de-vie.   Od té doby se rozšířila na pět kontinentů, zabydlela se v různých kulturách a stala se známou tisíce mil od svého původního domova. Značka se stala ikonou, symbolem a hlasatelem kultivovanosti a elegance. Již více než 2 a půl století vyrábí značka na stejném místě s tou samou pečlivostí výrobek, který je oceňován na celém světě. Ačkoli Hennessy zůstává věrný své minulosti, umí jít s dobou. Eaux-de-vie střežené po sedm generací rodinou Fillioux zaručuje autentický styl Hennessy. Hennessy ovládá světově nejpozoruhodnější a nejvýznamnější zásobu eaux-de-vie, včetně eaux-de-vie označených datem 1800!

 

Prodej alkoholu osobám mladším 18ti let je přísně zakázán. 

Autor: Redakce 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.