Být originální a vyjádřit sebe sama, Beefeater vybízí všechny milovníky ginu k oslavě individuality s novou limitovanou edicí Be Beefeater. Speciální řada lahví, ukrývající slavný Beefeater London Dry Gin, je k dostání v kreativním provedení s 15 různými předními etiketami na 3 různých pozadích. Hra s uměním typografie pak zahrnuje na 45 unikátních designů, které se hodí pro každou příležitost, osobnost i náladu.

Be Alive Original

 

Nejenom rostoucí popularita ginů, ale také současný trend přinášet v nové zlaté éře cocktailů výjimečnost a inovaci, vedou k touze objevovat osobité, neobvyklé a  originální. Ať už chcete „být“ čímkoliv, láhev z edice Be Beefeater se perfektně hodí ke každému životnímu okamžiku, kdy toužíte být inspirativní, být hrdí, být unikátní nebo třeba kreativní.

BE Beefeater KV Portrait

Beefeater je světově oceňovaná značka ginu. Každá láhev je vyráběná v Londýně, kde je pečlivě destilovaná mistrem palírníkem Desmondem Paynem, oceněným Řádem Britského Impéria. Beefeater London Dry Gin vzniká macerací devíti přírodních bylin v obilném destilátu, které do ginu promítají chuť jalovce, jemné tóny citrusů, kořeněný koriandr a zemitou anděliku.

Limitovaná edice Be Beefeater je dalším přírůstkem do inovativní řady ginů, která zahrnuje Beefeater 24 či úplnou novinku Beefeater PINK, prémiový gin s přírodním jahodovým aroma, který se na českém trhu objeví během tohoto léta.

Be Alive 3 variants

LIMITOVANÁ EDICE BE BEEFEATER, cena 429,- CZK

www.prestigeselection.cz


O ZNAČCE BEEFEATER

 

Značka Beefeater, založená v 19. století Jamesem Burroughem, je jedním ze světově nejoceňovanějších výrobců ginu. Tento jedinečný destilát se vyrábí přímo v Londýně pomocí tradičních, 200 let starých postupů. Původní receptura ikonického Beefeateru, která je dnes jediným dry ginem vyrábějícím se v srdci hlavního města, zůstala dodnes v podstatě nezměněna. V současnosti je chráněna zkušeným mistrem palírníkem Desmondem Paynem. Jedná se o čistě přírodní produkt bez obsahu cukru a dochucovacích esencí. Do portfolia značky Beefeater patří Beefeater Dry, super prémiový Beefeater 24, Beefeater Burrough’s Reserve a Beefeater PINK.

O SPOLEČNOSTI JAN BECHER – PERNOD RICARD

Jan Becher – Karlovarská Becherovka, a. s., je společnost s českými kořeny a celosvětovou působností. Byla založena v roce 1807 slavnou karlovarskou rodinou Becherů a její hlavní činností je výroba a prodej prémiových alkoholických nápojů. V roce 1997 se stala součástí francouzské skupiny Pernod Ricard, jednoho ze dvou největších výrobců prémiových lihovin a vína na světě.

Prodej alkoholu osobám mladším 18ti let, je zakázán.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.