Biosophy je moderní beauty concept store nabízející luxusní organickou kosmetiku. Širokou škálu kosmetických produktů světových značek, které lze zakoupit ve stylovém kamenném obchodě v pražském Karlině či na e-shopu www.biosophy.cz, nově doplňuje světoznámá pleťová a dekorativní kosmetika Juice Beauty. Základ exkluzivních produktů z Kalifornie tvoří přírodní šťávy bohaté na rostlinné výtažky.

Foto2 Biosophy Juice Beauty

Úspěch značky dokladuje také propojení a spolupráce s hollywoodskou herečkou Gwyneth Paltrow, která se stala tváří a kreativní ředitelkou pro dekorativní řadu. Kosmetiku Juice Beauty pokřtila během oficiálního uvedení v obchodě Biosophy herečka a vyznavačka zdravého životního stylu Kateřina Kaira Hrachovcová.

Foto1 Biosophy Juice Beauty

Značka Juice Beauty byla založena v roce 2005 podnikatelkou v oblasti wellness Karen Behnke s vizí vytvořit organickou a přírodní kosmetiku, která zároveň svým uživatelkám přinese luxusní zážitek.

Krása je úzce propojena se zdravím a čistotou, proto je sortiment Biosophy zaměřen výhradně na kosmetické produkty, jejichž jednotlivé komponenty jsou získávány z přírodních a čistých zdrojů a nejsou testovány na zvířatech. Výrazně je zastoupena také kosmetika veganská a bezlepková. Mezi nabízené značky patří John Masters Cosmetics, Ilia Beauty, 100% Pure, Eco by Sonya, Nobilis Tilia a exkluzivně Juice Beauty. Biosophy nabízí jak její jednotlivé řady pleťové, tak širokou škálu dekorativní kosmetiky.

Foto3 BIOSOPHY obchod 2

Značka Juice Beauty byla založena v roce 2005 podnikatelkou v oblasti wellness Karen Behnke s vizí vytvořit organickou a přírodní kosmetiku, která zároveň svým uživatelkám přinese luxusní zážitek. Přes pět let výzkumů ve spolupráci s týmem vědců, lékařů a mikrobiologů dalo vzniknout revolučním přípravkům. Ty vycházejí z přesvědčení zakladatelky značky, že produkty postavené na přírodním základu z organických rostlinných výtažků, bohatých na antioxidanty a vitaminy, mají na pleť z dlouhodobého hlediska lepší účinek než produkty konvenční kosmetiky.

Foto4 Biosophy Juice Beauty

“Při hledání moderních řešení pro pleť v Juice Beauty věříme ve využívání nejlepších certifikovaných organických ingrediencí, ze kterých získáváme klinicky ověřenou pleťovou kosmetiku a make-up s rostlinnými pigmenty. Ty mají nejen úžasné účinky na pleť, ale zároveň mají pozitivní vliv na lidské zdraví a životní prostředí,“ říká Karen Behnke. Její teze potvrzují četné klinické studie a dnes je Juice Beauty oceňovanou kosmetikou, která splňuje přísné americké normy pro organické produkty a ctí ekologické hodnoty a udržitelnost získáváním ingrediencí od lokálních certifikovaných farmářů na Západním pobřeží USA.

Foto5 BIOSOPHY obchod 3

Pleťová kosmetika Juice Beauty je rozdělena na tři základní řady. První z nich je STEM CELLULAR péče proti vráskám s vitaminem C, ovocnými kmenovými buňkami a s výtažkem ze semen révy vinné, které jsou bohaté na přírodní antioxidant resveratrol. Řada GREEN APPLE má rozjasňující a vypínající účinky a viditelně sjednocuje tón pleti. Redukuje tmavé skvrny a zabarvení pleti díky exfoliační schopnosti kyseliny jablečné, získané z organických zelených jablek, doplněné o peptidy, kyselinu lipoovou, koenzym Q10 a DMAE. Řada BLEMISHING CLEARING je určena pro mastnou, smíšenou a problematickou pleť se sklony k akné. Svým složením z ovocných kyselin, kyseliny salicilové, výtažku z kůry vrby, koenzymu Q10 a vitaminu C pleť čistí a zároveň hydratuje.

Foto6 Juice Beauty

Kolekce dekorativní kosmetiky, vyvinutá z certifikovaných organických ingrediencí pod vedením kreativní ředitelky Gwyneth Paltrow, obsahuje přes 75 produktů bohatých na přírodní rostlinné pigmenty a antioxidanty.

Juice Beauty Flawless


O BIOSOPHY

Beauty Concept Store Biosophy vznikl z mnohaleté zkušenosti majitelek v oboru kosmetické péče a zejména pak na základě jejich dlouhodobého přesvědčení o škodlivosti konvenčních chemických produktů. Jedinečný koncept přináší západní pohled na organickou kosmetiku jako na moderní životní styl. Biosophy představuje kamenný a online obchod s organickou kosmetikou a biokosmetické studio. V Biosophy je kladen důraz na klubový princip, kvalitu servisu a klid při výběru produktů, díky kterému se klientky v obchodě mohou zastavit, odpočinout si a v příjemném prostředí si nakoupit. Oázou klidu a relaxace je pak biokosmetické studio Biosophy, které nabízí pleťové ošetření kosmetickými značkami zastoupenými v portfoliu obchodu.

 

 

Biosophy Pure Beauty

Křižíkova 463/113, 186 00 Praha 8 – Karlín

Otevírací doba:

Po – Čt  10:00 – 19:00

Pá 10:00 – 17:00

 

E-shop:

www.biosophy.cz

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.