Australská značka Sienna Byron Bay se specializuje na laky na nehty a produkty nehtové péče. Pojmenování získala díky nejznámější australské pláži Byron Bay, kde se celý příběh značky odehrává. Filozofií Sienna Byron Bay je vyrábět produkty nejvyšší kvality s úctou k přírodě a životnímu prostředí.

Sienna Byron Bay composition

Všechny produkty Sienna Byron Bay jsou veganské a nejsou testovány na zvířatech. Laky na nehty mají dlouhotrvající složení bez sedmi toxických látek obsažených v běžných lacích. Odlakovač, doplňující řadu nehtové péče, je vyroben ze sójových bobů a 100% obnovitelných zdrojů.

Ambrosia Charm Love

 

Většina ingrediencí používaných v produktech Sienna Byron Bay je lokálního původu. Každé víčko laku na nehty je ručně vyráběný originál ze dřeva stromů odstraněných kvůli udržitelnosti a omlazení lesa. Potisk sójovým inkoustem zajišťují lokální firmy, a to na recyklovaný papír. Celý proces výroby produktů se realizuje v Austrálii, aby se v maximální míře snížila karbonová stopa.

Lily

7-free: neobsahuje formaldehyd, toluen, DBP, syntetický kafr, formaldehydovou pryskyřici, xylen, tosylamid. Neobsahuje benzofenon-1 ani živočišné složky.

Sienna sojovy odlakovac na nehty

 


CENY: 
Lak na nehty Sienna Byron Bay: 480 Kč 
Sójový odlakovač Sienna Byron Bay: 570 Kč 

 Neutrals

K dostání v kamenném obchodě Biosophy nebo na online shopu: 
Biosophy Pure Beauty, Křižíkova 463/113, 186 00 Praha 8 – Karlín
www.biosophy.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.