Pražský beauty concept store Biosophy, který se specializuje na luxusní biokosmetiku, přináší exkluzivní novinku ze světa vůní. Tou je kolekce unisexových parfémů Abel. Parfémy Abel "Vita Odor" jsou vytvořeny výhradně z ingrediencí pocházejících z přírody a byly vyprodukovány v souladu s fair trade a udržitelným zemědělstvím.

1

Za kolekcí stojí Novozélanďanka Frances Shoemack, bývalá vinařka se zálibou ve vůních a holistické filozofii, která pro spolupráci na vůních získala věhlasného mistra parfuméra Isaaca Sinclaira. Společně propojili technologie 21. století s těmi nejlepšími přírodními ingrediencemi a svoji vizi promítli do kolekce pěti "živých vůní" dostupných ve dvou velikostech. 

2

Abel věří v krásu vůně a její schopnost obohatit každodenní život člověka. Na rozdíl od uniformních syntetických vůní se přírodní ingredience pojí s lidskou kůží a dodají každému člověku unikátní vůni, která se rozvíjí postupně během celého dne. Značka Abel netestuje na zvířatech a nepoužívá složky živočišného původu. 

3 

KOLEKCE PARFÉMŮ ABEL: 

COBALT AMBER – Smyslná a elegantní parfémová voda. Sofistikovaná orientální vůně, které růžový pepř a jalovcové bobule dodávají moderní ráz.

4 

GREY LABDANUM – Parfémová voda s chladnou orientální vůní. Náznak grapefruitu a fialky otevírá tuto orientální vůni bohatou na labdanum, v níž se pojí kadidlo a šedý jantar v harmonickém souznění se zemitou vůní pačuli.

7 

GOLDEN NEROLI – Parfémová voda s ovocně-květinovou vůní. Lahodná jemně květinová vůně se otevírá harmonickým souladem neroli a matcha čaje a přechází v srdce z jasmínu a ylang ylang a jemný základ ze santalového dřeva.

 6

RED SANTAL – Parfémová voda s hřejivou, dřevitě kořeněnou vůní. Kořeněný akcent hřebíčku a pepře se na kůži přemění ve svěží vůni kalábrijského bergamotu. Základu dominuje hřejivost a elegance santalového dřeva.

 

WHITE VETIVER – Parfémová voda se svěží, jemně dřevitou vůní. Tuto unisex vůni otevírá svěží kombinace limetky, máty a bergamotu, která postupně přechází v zemitý základ připomínající karamelizované sušené dřevo.

5 

CENY: 
EDP 50 ml: 2.590 Kč 
EDP 15 ml: 1.190 Kč 

 

VÍCE O SLOŽENÍ JEDNOTLIVÝCH VŮNÍ: 
https://biosophy.cz/95-abel-odor

K dostání v kamenném obchodě Biosophy nebo na e-shopu: 
Biosophy, Křižíkova 463/113, 186 00 Praha 8 – Karlín
www.biosophy.cz

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.