Kůže je největším orgánem lidského těla, absorbující v podstatě cokoliv, co se na povrch pokožky nanese. Přírodní dekorativní kosmetika ILIA BEAUTY, kterou ve své nabídce organických produktů nabízí beauty concept store Biosophy, je proto vytvářena tak, aby nabízela ty nejčistší možné výrobky.

ILIA Multi Sticks LR

  

Etický a udržitelný přístup i výroba z certifikovaných, organických bioaktivních rostlinných složek zajišťuje pleti výživu a omlazení. Dnes celosvětově rozšířená značka původem z Kanady nabízí kompletní řadu vysoce kvalitních produktů dekorativní kosmetiky v charakteristických luxusních obalech z recyklovaného hliníku.

ILIA gold LR

ILIA Beauty inspiruje ženy, které hledají na trhu kosmetiky něco nového a čistého. Produkty značky charakterizuje široká řada atraktivních odstínů a až 85% podíl účinných organických ingrediencí. Neobsahují parabeny, ropné produkty, levná plnidla, umělé konzervanty, lepek ani mléčné složky. Všechny produkty jsou vegetariánské nebo veganské a nejsou testovány na zvířatech. Rtěnky a tónovací balzámy na rty se vyznačují širokým výběrem odstínů a netoxickým, mimořádně zvláčňujícím složením. ILIA se odlišuje od ostatních značek organické kosmetiky svou vyváženou kombinací pigmentů a super vyživujících látek. 

ILIA kremove

Značku ILIA Beauty založila Kanaďanka Sasha Plavsic, původně marketingová manažerka významných módních značek. Díky své vášni pro ekologický a udržitelný způsob života a orientaci v oboru kosmetiky a módy si uvědomila, že organická dekorativní kosmetika potřebuje „rebranding“ – měla by ženám nabídnout vysokou kvalitu a účinnost, více atraktivních barev a estetické obaly. Sasha se proto rozhodla vyrábět bezpečné a čisté kosmetické produkty, které si ženy zamilují pro jejich vzhled i účinky. Značku pojmenovala po svém pradědečkovi Iljovi a první kolekci obsahující šest tónovacích balzámů na rty představila v Kanadě v roce 2011.

multifunkcni

rasenka nightfall

rtenka strike it up

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.