Každá žena dokáže ocenit dárek v podobě kvalitní kosmetiky. Proto Biosophy přichází před Vánocemi s luxusním dárkovým setem značky ILIA BEAUTY, která uložila dva své nejprodávanější produkty do jedné designové krabičky.

Dárkový set LOVE ME DO ILIA BEAUTY

  

Set obsahuje tónovací rtěnku ILIA BEAUTY v oblíbeném odstínu Arabian Knights a multifunkční tyčinku ILIA BEAUTY Lady Bird s neutrálním růžovým podtónem. Barevná kombinace produktů byla zvolena s ohledem na různé tóny pleti, podtrhují její přirozenou krásu, ale dbají také na hydrataci a vyživení.

Dárkový set ILIA BEAUTY LOVE ME DO od BIOSOPHY obsahuje:

Luxusní tónovací rtěnku ILIA BEAUTY v odstínu Arabian Knights od BIOSOPHY složenou z organických ingrediencí pro zjemnění a vyživení rtů – kakaové máslo, jojobový olej, extrakt z granátového jablka a vitamín E. Rtěnka zároveň dodá rtům jemný barevný tón, jehož intenzitu lze zvýšit opětovným nanesením.

Tonovaci rtenka ILIA BEAUTY ARABIAN KNIGHT

Multifunkční tyčinku Lady Bird ILIA BEAUTY od BIOSOPHY, kterou lze použít jako rtěnku, tvářenku nebo oční stíny. Jemná krémová konzistence se příjemně nanáší a dodá pleti zdravou barvu. Kakaové a bambucké máslo společně s vitamínem E ozdravují, vyživují a hydratují pokožku.

Multifunkcni tycinka ILIA BEAUTY LADY BIRD

Produkty v hodnotě 1700 Kč jsou v dárkovém setu ILIA BEAUTY LOVE ME DO dostupné za 1190 Kč.

K dostání v Biosophy Beauty Concept Store a online na www.biosophy.cz

Biosophy, Křižíkova 463/113, 186 00 Praha 8 – Karlín

www.biosophy.cz

Dárkový set LOVE ME DO ILIA BEAUTY 1

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.