PODPOŘTE SVÝM HLASEM ČESKÝ PROJEKT S UNIKÁTNÍ TYČINKOU Z CVRČČÍ MOUKY 

Třetí ročník celosvětové soutěže Chivas The Venture, hledající společensky a sociálně  prospěšné projekty, vchází do své závěrečné fáze. Před samotným finále, které se uskuteční v červenci v Los Angeles, může také široká veřejnost do soutěže zasáhnout a podpořit svůj oblíbený projekt pomocí online hlasování.

SENS FOODS

Vždy na konci každého týdne z celkových pěti bude až do 12. června mezi finalisty rozděleno na základě získaných hlasů od lidí z celého světa 50 tisíc dolarů. Celkem tedy 250 tisíc dolarů. Českou republiku, která se The Venture účastní vůbec poprvé, zastupuje unikátní projekt SENS Foods vyrábějící proteinové tyčinky z cvrččí mouky. Podpořit mladé české podnikatele Radka Huška a Daniela Vacha je v konkurenci dalších 29 zahraničních projektů z celého světa možné na stránkách www.chivas.com

Chivas The

Jasná vize změnit konvenční společenské stravovací návyky a přinést na trh potravinový produkt nabízející nejenom zdravý, ale do budoucna také udržitelný zdroj bílkovin; silný příběh i hluboký potenciál – proteinové tyčinky SENS ze sušených a pomletých cvrčků, které SENS Foods s úspěchem uvedli koncem dubna na trh, jsou prvním z řady produktů, jež značka plánuje vyrábět. Získat další finanční prostředky na podporu vývoje i výroby může SENS Foods již v červenci na celosvětovém finále, kde se před odbornou porotou a publikem finalisté utkají o zbývajících 750 tisíc dolarů. 

SENS BAR

Pomoc s přípravou na závěrečné prezentace přinesl finalistům týdenní mentoring v rámci Accelerator Weeku, který začátkem března proběhl v britském Oxfordu. Zástupci jednotlivých projektů tam mohli od svých mentorů získat nejenom cenné zkušenosti, ale také načerpat motivaci a seznámit se s ostatními projekty. „Nazval bych to život měnící událostí. Potkat dalších 29 podnikatelů, kteří chtějí změnit svět k lepšímu, člověka ujistí v tom, že je na správné cestě, že to má smysl a hlavně ho to nabije obrovskou energií. Přednášeli a věnovali se nám profesoři z Oxfordu a odnesl jsem si odtamtud neskutečně mnoho inspirace a motivace do našeho dalšího podnikání," říká Daniel Vach, jeden z majitelů společnosti, který bude SENS Foods reprezentovat na finále v L.A.  

Chivas

Hlasovat pro český start-up SENS Foods můžete až do 12.6. zde: 
https://www.chivas.com/cs-cz/the-venture/finalists/people/cz-sens-foods


VIDEO SENS FOODS | CHIVAS THE VENTURE FINALS 


Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.