Všichni, co mají rádi noční život a luxus, jistě znají klub v srdci Karlových Varů Papas. 11. srpna tento klub ale zažije noc, která tu ještě nebyla.

VIDEOPOZVÁNKA OD ZLYART

Ve spolupráci se známým provokatérem na poli odvážných fotografií dostal do režie večer ZlyArt. Můžete se tak těšit na akci plnou touhy a napětí, nádherných sexy dam, které se postarají o vaše cardio.

7


O klubu Papas

Papas je moderní bar, hudební club a kavárna v centru Karlových Varů.

Přes týden nabízí luxusní prostory pro obchodní schůzky, posezení s přáteli, výtečnou brazilskou kávu značky Coari, nabídku exklusivních vodních dýmek a malé občerstvení jako je pizza nebo triangles.

Každý pátek a sobotu zde zažijete ty největší hudební párty v Karlových Varech s DJ`s z celé České republiky i ze zahraničí.

Club se člení na dvě zóny - "kavárna" a "párty zóna".
V zóně Kavárna je hlavní bar s příjemným posezením, televizemi a regulovanou hlasitostí hudby.
V Párty zóně clubu se nachází další - menší bar, VIP balkónek, parket, hlavní ozvučení, DJ a posezení.

9


O ZlyArt

Neříká si fotograf ani kameraman, Petr Zapletal je umělec, který se za necelé dva roky vypracoval mezi žádané profesionály, za kterého mluví jeho práce. Před fotoaparátem mu již pózovala celá řada známých modelek a jeho fotografie se objevily v takových časopisech, jako je například Playboy. 

8

6

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.