Módní internetový obchod BIBLOO připravil letos poprvé v rámci hlavního programu pražského týdne módy party pro více než 200 hostů, uskutečněnou v unikátních prostorách BIBLOO CONCEPT STORE. Originální prodejní plocha s vlastní kavárnou, nacházející se ve 4. patře OD Kotva s otevřenými výhledy na střechy historických domů Starého Města a Pražský hrad, se tento večer proměnila v místo, kde teklo šampaňské proudem a tón udávaly sety uznávané dýdžejské star.

Jitka Novackova BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT

 

Po celou dobu BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT si hosté vychutnávali exkluzivní šampaňské MUMM s typickou červenou stuhou symbolizující vítězství a pověstné rudé koberce vedoucí na velkolepé večírky, na něž platí pozvání za privilegium. Šampaňský dům MUMM je rovněž prvním rokem oficiálním a jediným šampaňským celého fashion weeku.

BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT

Tento rok společnost BIBLOO oslovila úspěšného českého návrháře Jakuba Polanku, jenž exkluzivně pro ni vytvořil kolekci nesoucí název JAKUB POLANKA x BIBLOO.

Jedinečným stylem pojaté prostory BIBLOO CONCEPT STORE nabízí 3 500 metrů čtverečních nákupní plochy a slouží též jako výdejní místo BIBLOO e-shopu. Značka BIBLOO je vyjádřením určitého životního stylu, přičemž příznivcům módy a designu nabízí ve specializovaném lifestylovém obchodě kolem čtyřiceti značek. V internetové verzi obchodu lze pak prémiovou módu vybírat až ze 130 módních brandů. Za dobu svého působení na trhu si BIBLOO vybudovalo jasnou identitu v podobě kvality služeb, nabídky neotřelých značek a individuálního přístupu ke klientovi, jemuž dává možnost se cítit sebevědomě a trendy.

Katerina Kaira Hrachovcova BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT

Jednu z priorit společnosti představuje podpora české módy a designu. Nejen z tohoto důvodu byla bublinková party součástí hlavního programu největší módní události v České republice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. BIBLOO od počátku svého fungování spojuje v pravidelných intervalech své jméno s lokální osobností z oblasti designu a módy, s níž vytváří unikátní limitovanou edici oblečení. První exkluzivní kolekce vznikla ve spolupráci se spisovatelkou Bárou Nesvadbovou. Tento rok společnost BIBLOO oslovila úspěšného českého návrháře Jakuba Polanku, jenž exkluzivně pro ni vytvořil kolekci nesoucí název JAKUB POLANKA x BIBLOO. Model z této řady zvolila také moderátorka večera Zorka Hejdová, stejně jako herečka a moderátorka Kateřina Kaira Hrachovcová, vítězka soutěže Česká Miss 2011 Jitka Nováčková nebo módní bloggerka Pavlína Jágrová. 

Pavlina Jagrova BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT


 

O společnosti  BIBLOO

E-shop BIBLOO se specializuje na prodej prémiových světových značek. V současné době je v jeho nabídce celkem 130 módních značek a nabídka se bude nadále rozšiřovat. Skvělý zákaznický servis garantuje v rámci ČR a SR doručení zboží do 24 hodin od objednání, do dalších zemí doručuje zboží do druhého a třetího dne. Dynamicky rostoucí společnost za dva roky svého působení zdvojnásobila obrat. Sklad o celkové velikosti 10.000 m3 disponuje až 200.000 kusy zásob a za měsíc vyřídí kolem 18.000 objednávek. Pro český trh je BIBLOO exkluzivním internetovým prodejcem značek Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Maximální spokojenost zákazníků je samozřejmostí i z toho důvodu vznikl VIP klub BIBLOO, který nabízí výhody expresního dopravení po Praze a Brně, přístup k exkluzivní VIP kolekci, pozvánky na speciální akce a módní události, BIBLOO magazín a v neposlední řadě získání voucherů v hodnotě až dvacet tisíc korun českých.

Petr Liesner CEO BIBLOO vpravo BIBLOO CHAMAPGNE NIGHT

Zorka Hejdova BIBLOO CHAMPAGNE NIGHT

www.bibloo.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.