Významná módní návrhářka Taťána Kovaříková představila svou tvorbu ve Štrasburku rámci slavnostního galavečera organizovaného Stálou misí České republiky při Radě Evropy.

TATIANA

  

 

Módní přehlídka aktuální kolekce podzim/zima 2017 se uskutečnila v reprezentativních prostorách Pavilónu Josephine jako součást slavnostního galavečera organizovaného Stálou misí České republiky při Radě Evropy v rámci kulturního programu, který doprovází české předsednictví ve Výboru ministrů Rady Evropy.

TATIANA 1

Slavnostního večera se zúčastnilo na tři stovky osob z řad diplomatických sborů, představitelů Rady Evropy, Evropského parlamentu a dalších evropských institucí, zástupci vedení Města Štrasburk, ale i česká komunita žijící ve Štrasburku. Po módní přehlídce následovala recepce a hosté měli možnost ochutnat pravé české speciality. Taťána Kovaříková je známá svou precizní tvorbou, kvalitou materiálů a perfektními střihy.  

TATIANA 2

Ze speciálních edic večerních rób, které vytváří každým rokem si u ní objednává model řada významných dam. Tento rok se nese v podobě širokých forem v kontrastu s úzkými liniemi, volánky, krajky a prodloužené délky. Všechny tyto prvky rafinovaně zdůrazňují ženskost a ladný pohyb.

Boutique TATIANA, Dušní 1, Praha 1

M: +420 605 257 191

www.tatiana.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.