Existuje spousta různých způsobů, jak vyprávět příběh o módě. Internetový obchod BIBLOO uvádí první reklamní spot, který prezentuje příběhy lidí s osobitým stylem, kreativitou a individualitou. Krásná práce s kamerou, prostřihy plné barevnosti, skvělé módy a detailních záběrů vykresluje radost a užívání si života. Spot BIBLOO v obrazově a zvukově dynamickém videu ukazuje, že jako milovník módy nemusíte trávit svůj volný čas v nákupních centrech a své módní kousky můžete objednávat na nejrůznějších místech a v nejrůznějších situacích, bez omezení otevírací dobou. Ve videu vystupují různorodí lidé se společným jmenovatelem: chtějí trávit svůj volný čas s přáteli, při oblíbených aktivitách a všude mohou být online a trendy.  Obraz, hudba a skvělý hlas charismatické mladé herečky Jenovéfy Bokové se spojují, aby vyprávěly příběh lidí, co milují styl, originalitu a skutečný život.

BIBLOO spot image3herna

 

Móda je hra, která nás musí bavit. Video zachycuje lidi v různých situacích, kdy například mohou trávit čas s přáteli, a přesto být online na svém internetovém obchodě bibloo.cz. Příběh, jenž chceme prožívat všichni, se stejnou radostí, energií a pozitivními emocemi. Máme rádi oblečení, pokud má svůj vlastní styl. Musí být trendy a vybírat chceme jen ty „nejčerstvější“ kousky. Módní online BIBLOO věnuje svůj čas, aby ho svým zákazníkům ušetřil nejen širokou nabídkou designových a módních kolekcí pro ženy a muže, ale i perfektními službami.

BIBLOO spot image2sport

 

Spot ukazuje zákazníka BIBLOO, který je jedinečný, má vkus, vybočuje z řady a někdy ho baví i provokovat. Proč ne: mám styl, mám BIBLOO. Video představuje, jak je možné se nechat hýčkat módou kdykoliv a kdekoliv. Online obchod vám dává svobodu rozhodnutí s možností vybírat až z 200 tisíc kusů modelů prémiových značek z celého světa a lokálních limitovaných kolekcí českých designérů.

BIBLOO spot image4auto

BRAND SPOT BIBLOO:

Režie a scénář: Marek Partyš 

Kreativní producent: Tereza Bílá 

Produkce: Kristýna Hněvsová 

Kamera: Filip Marek

Fotografka: Hana Knížová  

Za BIBLOO:

CEO Petr Liesner

Brand Managerka: Tereza Sládková

hashtag #mambibloo

www.bibloo.cz


 

 O společnosti  BIBLOO

E-shop BIBLOO se specializuje na prodej prémiových světových značek. V současné době je v jeho nabídce celkem 130 módních značek a nabídka se bude nadále rozšiřovat. Skvělý zákaznický servis garantuje v rámci ČR a SR doručení zboží do 24 hodin od objednání, do dalších zemí doručuje zboží do druhého a třetího dne. Dynamicky rostoucí společnost za dva roky svého působení zdvojnásobila obrat. Sklad o celkové velikosti 10.000 m3 disponuje až 200.000 kusy zásob a za měsíc vyřídí kolem 18.000 objednávek. Pro český trh je BIBLOO exkluzivním internetovým prodejcem značek Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Maximální spokojenost zákazníků je samozřejmostí i z toho důvodu vznikl VIP klub BIBLOO, který nabízí výhody expresního dopravení po Praze, přístup k exkluzivní VIP kolekci, pozvánky na speciální akce a módní události, BIBLOO magazín a v neposlední řadě získání voucherů v hodnotě až dvacet tisíc korun českých.

www.bibloo.cz

BIBLOO spot image 1beauty

Jenovéfa Boková BIBLOO 9

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.