SOUTĚŽ CHIVAS MASTERS V ČESKÉ REPUBLICE NABÍZÍ MOŽNOST VYCHUTNAT SI TO NEJLEPŠÍ OD BARMANSKÉ ELITY. SOUTĚŽNÍ DRINKY ZÁROVEŇ POMOHOU DOBRÉ VĚCI.

Čtvrtý ročník prestižní barmanské soutěže Chivas Masters v České republice je v plném proudu. Nejlepší barmani z celkem 26 barů předvedou své umění v profesionální mixologii. Letošní Chivas Masters má několik novinek: významné barmanské klání je spojeno s tématikou „Community“ – kromě trendů profesionální mixologie je soutěž soustředěna na utváření barmanské komunity, která spolupracuje a vzájemně sdílí svoje zkušenosti. Barmani a barmanky by měli do svého soutěžního drinku promítnout nejen vliv lokální barové scény, ale i lidí mimo ni, kteří je v průběhu kariéry inspirovali a kteří jim pomohli na jejich dosavadní barmanské cestě. Zda se jim to podařilo můžete vyzkoušet v průběhu března během Chivas Masters Month. Každý vypitý soutěžní drink zároveň pomáhá neziskové organizaci Helppes – centru výcviku psů pro postižené, o. p. s.

Vitezka lokalniho kola

Jak se zapojit? Je to jednoduché – vychutnávejte si soutěžní koktejly. V březnu bude v domovských podnicích přihlášených barmanů z Prahy, Brna, Hradce Králové, Olomouce, Kolína, Českých Budějovic nebo Velkých Kralovic probíhat prezentace a prodej jejich soutěžních drinků. 5 % výtěžku z prodaných soutěžních koktejlů věnuje každý podnik neziskové organizaci Helppes – centrum výcviku psů pro postižené, o. p. s., a stejnou sumu daruje také značka Chivas Regal, která Chivas Masters v České republice pořádá. Seznam barů naleznete na internetových stránkách soutěže chivasmasters.cz či na Facebooku Chivas Regal Česká republika.

 

CHIVAS MASTERS CZ 3

Během března navštíví přihlášené bary i odborná porota, která bude soutěžní drinky hodnotit. Kritériem hodnocení je nejen originalita a kvalita soutěžních koktejlů, nýbrž i kvalita prezentace a návaznost na hlavní soutěžní téma „Community“. Jedním z důležitých hodnoticích kritérií bude rovněž i prodejnost soutěžních drinků, respektive výše příspěvku na charitativní účely. Devět barmanů vybraných porotou postoupí do dubnového lokálního finále. O posledním finalistovi rozhodne veřejné hlasování na Facebooku. Deset finalistů prestižní barmanské soutěže Chivas Masters z České republiky se následně utká 26. dubna 2018 v pražském Mánesu. Vítěz bude reprezentovat českou barmanskou scénu na globálním finále ve Velké Británii, kde poměří své kvality se soutěžícími z celého světa. Čeká na něj též bohatý program plný zážitků a nových zkušeností. 

CHIVAS MASTERS CZ 1

Společným úspěchem čtvrtého ročníku Chivas Masters v České republice bude vybrat co největší částku z prodeje drinků, která podpoří neziskovou organizaci Helppes. Stejnou částku věnuje značka Chivas Regal. Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů.

www.chivasmasters.cz

CHIVAS MASTERS CZ 4

Prodej alkoholu osobám mladším 18ti let je zakázán.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.