Jaromír Jágr, hvězdný útočník, který se řadí mezi nejlepší hokejové hráče na světě, je znám svou precizní přípravou a výkony, které spočívají na důležitých detailech. I z tohoto důvodu zvolil pro svou jízdu na silnicích exkluzivní vůz, na který se může spolehnout v podobě BMW X5 xDrive30d. Jaromír Jágr si převzal své BMW z rukou jednatele společnosti Invelt Ing. Jiřího Jirovce v pražských Stodůlkách, v jednom z nejmodernějších autosalonů v České republice.

BMWinvelt Jaromir Jagr 03

 

BMW jako značka pro mě znamená tu nejvyšší třídu v automobilovém světě, může se jí rovnat pouze pár dalších značek. Jako mladý jsem miloval rychlou jízdu a opravdu jsem si užíval zvuk výkonných aut. Poslední dobou jsem se za volantem uklidnil, to je ostatně důvod, proč v automobilu relaxuji hudbou. Dospěl jsem k názoru, že pohodlí velkého vozu je pro mě hlavní výhoda. Luxus a ovládání nejnovějších vozů ušlo pořádný kus vývoje. Osobně upřednostňuji BMW X5 a BMW řady 7. Po těžkém tréninku my asi nejvíce důležitá přijde pohodlnost sedačky a automat. Nikdo nechce mačkat spojku po šedesáti osmi brzdách. (směje se).

BMWinvelt Jaromir Jagr 02

Jsem muž, tudíž motor považuji za srdce auta a také mě baví nová digitalizace v autech, například head up display či ambientní osvětlení," řekl ke spolupráci a výběru vozu Jaromír Jágr a dodal: První auto, jaké jsem kdy řídil byla tehdy tátova Škoda 1000. Mé první auto byl ale Favorit se samolepkou Michaela Jordana na kapotě, tehdy jsem byl mladý. Poprvé jsem přišel do styku s BMW ve státech, kdy měl můj spoluhráč M3. To auto bylo v té době raketa," uzavírá Jágr.

BMWinvelt Jaromir Jagr 04

BMW X5 je jedním z vlajkových modelů německé prémiové značky, které již při svém prvním představení sklízelo fenomenální úspěch. Řadí se mezi nejprodávanější  model v nabídce BMW. Jedinečná kombinace jízdní dynamiky s vynikající všestranností a vnitřním prostorem, který hýčká posádku.

BMWinvelt Jaromir Jagr 05

Ing. Jiří Jirovec při předávání vozu BMW uvedl: „Jsem velmi rád, že spolupráce s Jaromírem Jágrem a naší společností Invelt dopadla a můžeme být "součástí týmu" tohoto výjimečného sportovce, který se řadí mezi celosvětově uznávané a respektované osobnosti v oblasti sportu.

 


Invelt Praha

Jeremiášova 5, 155 00 Praha 5

tel.: +420 257 117 222

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Invelt Plzeň

Rokycanská 111, 312 00 Plzeň

tel.: +420 377 684 111

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.invelt.com

www.eshopbmw.com

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.