Dnes pro Vás máme něco na zahřátí a navodění správné letní atmosféry, která se nám pomalu blíží. Zlyart alias Petr Zapletal se pro tentokrát spojil s luxusními plavkami značek vyrábených v Kolumbii a Thajsku pod názvem kúzelné Kúsky http://www.kuzelnekusky.sk/

DSC 6267

 

Pro tentokrát se vydal fotit se svoji přítelkyní a modelkou Hanou Chomaničovou na prosluněný ostrov Rhodos, aby to mělo tu správnou atmosféru. Týden plný slunce, moře a sexy žen v plavkách. Co víc si přát? Focení probíhalo od rána do večera v okolí hotelu, moře, na lodi, ale i v centru města.  

DSC 5236

Konečně plavky, které nemá každý a ve kterých se žena může cítít naprosto jedinečně. Nejen, že disponují skvělým materiálem na dotek, ale také jsou originálně řešené barevnými kombinacemi, abyste byli opravdu nepřehlédnutelní.  Pomalu se nám blíží sézóna, tak holky, pokud chcete být za královnu všech moří, tak neváhejte a najděty ty své :)

DSC 5334

A jak vlastně celé focení dopadlo? Kromě toho, že Zlyart udělal rozruch i v zahraničí a že si o jeho návštěvě řekové budou ještě chvíli povídat, tak výsledek stojí opravdu za to!  Ovšem přesvědčte se sami.

DSC 5464

DSC 5740

DSC 5766

DSC 6253A0A

33

34

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.