ATELIER SWAROVSKI PŘEDSTAVUJE KOLEKCI WATERSCHOOL, KTERÁ UPOZORŇUJE NA DŮLEŽITOST OCHRANY VODNÍCH ZDROJŮ PO CELÉM SVĚTE

Atelier Swarovski s radostí představuje svou nejnovější charitativní kolekci, je inspirována vodou a výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu vodních zdrojů. Kolekce byla uvedena při příležitosti světového dne vody (22. března) a peníze získané jejím prodejem budou sloužit k financování programu Swarovski Waterschool.

image006 

 

Součástí kolekce Atelier Swarovski Waterschool je křišťálový přívěsek ve tvaru mušle. Kroucený přívěsek pochází z kolekce křišťálů navržených slavnou filmařkou a ochránkyní životního prostředí Céline Cousteau. Přívěsek je k dispozici ve dvou velikostech a pěti barevných variantách. Část prodejní ceny každého produktu poputuje ve prospěch programu Swarovski Waterschool.

AS WATERSCHOOL SMALL PENDANT1

Swarovski Waterschool je klíčovým komunitním investičním programem společnosti Swarovski, který byl založen v roce 2000 s cílem ochraňovat jeden z nejcennějších světových zdrojů: vodu. Prostřednictvím tohoto programu se společnosti Swarovski podařilo oslovit více než půl milionu mladých lidí ze 7 světových zemí a poučit je o důležitosti čisté vody: o tom, jak s ní hospodařit, jak ji využívat a chránit.

Projekt Swarovski Waterschool rovněž všechny vyzívá k tomu, aby vodu chránili prostřednictvím jednoduchých nástrojů s názvy Care About Water (Starej se o vodu), Stop Plastic Pollution (Zastav znečišťování plasty) a Protect Your Health (Chraň své zdraví). Další informace se dozvíte na swarovskiwaterschool.com

Swarovski

Voda je pro společnost Swarovski jedním z klíčových zdrojů již od roku 1895, kdy se její zakladatel Daniel Swarovski usadil v rakouských Alpách. Toto konkrétní místo si vybral právě kvůli hojnosti vody, která byla pro výrobu křišťálu nezbytná. Swarovski zde i po více než 120 letech stále vyrábí svůj křišťál a dobře si uvědomuje, že voda je zdrojem celého života na  naší planetě. Prostřednictvím nové kolekce se Atelier Swarovski snaží inspirovat k ochraně vodních zdrojů i nastupující generace.

Kolekce Atelier Swarovski Waterschool je v prodeji od 22. března (Světový den vody) ve vybraných buticích a online na www.atelierswarovski.com. V České republice ji můžete pořídit v buticích Swarovski Celetná a Malé Náměstí.

@atelierswarovski

#swarovskiwaterschool


Atelier Swarovski

  • Atelier Swarovski nabízí moderní šperky, doplňky a dekorační předměty pro domácnost, které sledují ty nejmodernější trendy i historický odkaz značky Swarovski. Neustále posouvá hranice kreativity i možností zpracování křišťálů, umělých kamenů i drahých kamenů. Spolupracuje s největšími světovými talenty na poli módy, šperkařství, architektury a designu.
  • Atelier Swarovski založila Nadja Swarovski v roce 2007 s cílem ukázat světu maximální kreativitu, řemeslné umění, mistrovské opracování křišťálu a materiálové inovace. Dvakrát ročně značka prezentuje speciální sezónní kolekce šperků a doplňků. Neustále také pracuje na zdokonalování své základní kolekce.
  • V dubnu 2016 byla v rámci Milan Design Week představena kolekce funkčních a dekorativních předmětů pro domácnost.
  • Značka se soustředí na udržitelný luxus. V roce 2017 představila první šperkařskou kolekci vyrobenou z uměle vytvořených diamantů. Ve stejném roce se stala certifikovaným členem Responsible Jewellery Council. V nastoleném trendu nadále pokračuje, v roce 2019 oznámil Atelier Swarovski partnerství s organizací Fairtrade. V rámci ní spolupracuje s partnerským dolem v Peru, a tak je pro všechny budoucí kolekce zajištěn zdroj zodpovědně vytěženého zlata.
  • Svou první dekádu značka oslavila vydáním knihy ‘Brilliant: The Story of Atelier Swarovski’, kterou vydalo vydavatelství Condé Nast na počátku roku 2018.
  • Atelier Swarovski spolupracoval na sezónních kolekcích se slavnými osobnostmi, jako je Jean Paul Gaultier, Viktor&Rolf, Jason Wu, Christopher Kane, Maison Margiela a Mary Katrantzou
    v oblasti šperkařství, a Zaha Hadid, Daniel Libeskind a Ron Arad v oblasti dekoračních předmětů.

www.atelierswarovski.com

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.