Aktuální kolekce návrhářky Petry Balvínové a její značky TIQE se představuje v plné kráse v novém lookbooku pro jaro/léto 2017. Modely, jejichž uvedení na podzimním pražském fashion weeku vévodily zejména bílé a béžové odstíny, nově doplňují pastelové barvy, které s sebou přinášejí náladu kvapem se blížících slunečných dnů – malinová, fuchsiová a šeříková. Pro vyznavačky zemitých a tmavých odstínů pak návrhářka na přání a na míru šije modely v černých a khaki barvách. Úplnou novinkou v kolekci jsou minimalistické mikiny z neoprenu, na prsou ozvláštněné řasenou aplikací. 

TIQE lookbookss172

„Šťastná žena je symbióza ženství, která nikterak urputně nesází na své zbraně, 

ba právě naopak, její esprit pramení z čisté duše."


Celá kolekce vyzařuje rovnováhu, klid a uvolněnost. V čistých liniích s volnými střihy z příjemné viskózy, jemného hedvábí či bavlněného batistu nechybí propracované detaily jako jsou patky nebo prostřihy na předních i zadních dílech kalhot a na horní části průramků sak a halenek.

TIQE lookbookss173

Kalhoty jsou vyvedeny ve dvou délkách, delší přední a zkrácená zadní, doplněné o lampasy z eko kůže dodávající jednoduché eleganci sportovní nádech. Něžnost v podobě jemných přechodů šifonu umocňují volánky.

TIQE lookbookss174

Jejich záplava přitahuje pozornost na dlouhých i krátkých šatech, kde splývajíce přes záda evokuje andělská křídla. Volánky se objevují také na bocích sukní ve variantě kratší ke kolenům či dlouhé ke kotníkům. Jejich vysoký rozparek na předním dílu rafinovaně odhaluje krátké šortky vespod. V kolekci nechybí návrhářčina oblíbená síťovina a dlouhé kalhotové overaly.

TIQE lookbookss176

TIQE lookbookss178

TIQE lookbookss179

Lookbook / Fotograf: Marek Musil 

TIQE by Petra Balvínová
Benediktská 9, Praha 1
Otevírací doba: Po - Pá 10:00 – 19:00
www.tiqe.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.