Na konci minulého roku byl v obchodním domě Kotva v Praze slavnostně otevřen unikátní prostor BIBLOO CONCEPT STORE. Celé patro pro příznivce módy a designu, rozkládající se na více než 3 000 m2, otevřel významný online obchod BIBLOO. „Jsem přesvědčen, že móda není jen o samotném nákupu, ale především o zážitcích, emoci a prožitku, který si zákazník uchovává,“ říká Petr Liesner, generální ředitel společnosti BIBLOO, a dodává: „Nejen z tohoto důvodu jsme jako první online obchod v České republice vytvořili místo s konceptem určitého životního stylu, možností se setkávat, nakupovat nebo si jen vychutnat kávu a posedět s přáteli při výhledu na centrum Prahy."

BIBLOO CONCEPT STORE 1

BIBLOO je online obchod s prémiovou módou, který od roku 2015 nabízí vybrané kolekce, a to přímo z módních domů více než 100 etablovaných světových značek.  Dnes BIBLOO obléká módní nadšence ve 32 zemích. Koncepčnímu obchodu BIBLOO CONCEPT STORE, který byl otevřen v roce 2016, přibude po Praze také další na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Pražský BIBLOO CONCEPT STORE je svou velikostí a umístěním v centru hlavního města prvním koncept storem takového rozměru a nabídky u nás. Čtvrté patro Kotvy nabízí velké množství mezinárodních módních značek, jako je například Tommy Hilfiger, Michael Kors, Armani Jeans, Replay, Guess, Desigual, Tom Tailor, Vero Moda, Pepe Jeans nebo Calvin Klein. Kreativní tým BIBLOO hledá po celém světě oblečení značek s vlastním příběhem, nezaměnitelným charakterem, postupy, kvalitou a tradicí, které miluje celý svět, a kromě nejnovějších kolekcí pro Vás do koncept storu hledá limitované a ikonické kousky, které nejsou k dostání v jiných obchodech.

V patře mimo módu najdete jedinečné klenoty GOIA, originální české hodinářství PRIM, papírem a knihami proslulé nakladatelství Page Five, které i v době tabletů, čteček a všudypřítomných displejů věří v sílu papírového artefaktu, nebo kavárnu, kde si čerstvou kávu můžete vychutnat s nádherným výhledem na centrum Prahy.

V tomto roce BIBLOO CONCEPT STORE nabídne exkluzivně značku Pantone Universe, která je známá po celém světě svým přesvědčením, že každá barva má své významové sdělení a že každý odstín či tón barvy má hluboký dopad na náš život, naše emoce i na způsob, jakým se oblékáme a jaké barvy volíme. Modely barevné obuvi pro ženy a muže značky Pantone Universe mají svůj přesný barevný kód a zároveň jméno, jako například Summer Green, Twilight Blue nebo Cherry Tomato. Tenisky vytvořené z exkluzivních materiálů, kde je hlavním protagonistou barva, jsou buď celobarevné, či v různých odstínech, kdy barva například mizí do ztracena a vytváří různé efekty.

BIBLOO CONCEPT STORE 2

Módní sortiment bude opět obohacen o modely a kolekce některých lokálních designérů včetně pokračování projektu, v němž se BIBLOO spojuje s osobností z určité oblasti designu a módy a vytváří unikátní limitovanou edici. Tento rok oslovila značka BIBLOO úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který část kolekce  Jakub Polanka x BIBLOO představí již nyní na březnovém Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. V patře mimo módu najdete jedinečné klenoty GOIA, originální české hodinářství PRIM, papírem a knihami proslulé nakladatelství Page Five, které i v době tabletů, čteček a všudypřítomných displejů věří v sílu papírového artefaktu, nebo kavárnu, kde si čerstvou kávu můžete vychutnat s nádherným výhledem na centrum Prahy. Samozřejmostí je neomezené online připojení. Tento rok Vám ojedinělý prostor nabídne zajímavé akce a výstavy. Stejně jako minulý rok se i letos v březnu stane Kotva opět prostorem, kde se bude odehrávat největší módní událost v České republice, pražský týden módy.

BIBLOO CONCEPT STORE 3

Stejně jako návrháři představují na jaře a na podzim své kolekce, i BIBLOO prezentuje dvakrát ročně to nejlepší na stranách svého exkluzivního magazínu. Maximální spokojenost a nadstandardní služby Vám nabídne VIP klub BIBLOO. V rámci tohoto členství získáte vouchery v hodnotě až 20 000 Kč, kterými si zlevníte své nákupy, máte přístup k exkluzivní VIP kolekci, expresní dopravu modelů po Praze a Brně, pozvánky na speciální akce a další benefity. BIBLOO CONCEPT STORE se od svého založení vyvíjí a roste. Svým originálním přístupem a nabídkou se z něj stává nejen místo pro prodej zboží, ale také příležitostná galerie, čestné místo setkávání české umělecké scény a originálních lidí se zajímavým příběhem.


O společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s. r. o.

Společnost Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o., hraje významnou roli na českém realitním trhu již od roku 1991. Firma se zabývá prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. V současné době vlastní přes 370 000 m² bytových ploch, kancelářských a skladových prostor, a to především v Praze, ve které má centrální sídlo. Dále nabízí nemovitosti na Kladně, v Pardubicích, v Hradci Králové a ve Slaném. Pražská správa nemovitostí, která má v portfoliu Obchodní dům Kotva, architektonické dominanty jako Tančící dům nebo Metronom na Letné, je držitelem hodnocení AAA Czech Stability Award 2015, které ji řadí mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice.

www.psn.cz


O společnosti BIBLOO

E-shop BIBLOO se specializuje na prodej prémiových světových značek. V současné době je v jeho nabídce celkem 100 módních značek a nabídka se bude nadále rozšiřovat. Skvělý zákaznický servis garantuje v rámci ČR a SR doručení zboží do 24 hodin od objednání, do dalších zemí doručuje zboží do druhého a třetího dne. Dynamicky rostoucí společnost již během prvních šesti měsíců expandovala na Slovensko a Maďarsko a její obrat činil 50 milionu korun. Pro český trh je exkluzivním internetovým prodejcem značek Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Maximální spokojenost zákazníků je samozřejmostí a i z tohoto důvodu vznikl VIP klub BIBLOO, který nabízí výhody expresního dopravení po Praze a Brně, přístup k exkluzivní VIP kolekci, pozvánky na speciální akce a módní události, BIBLOO magazín a v neposlední řadě získání voucherů v hodnotě až dvacet tisíc korun českých.

www.bibloo.cz

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.