Pražský BIBLOO CONCEPT STORE, který příznivcům módy a designu nabízí kolem čtyřiceti značek, získává na trhu jasnou identitu. Je originální a nabízí více než standardní obchody. Stejně jako jeden z největších módních e-shopů BIBLOO.CZ je vyjádřením určitého životního stylu. Jednou z priorit je podpora české módy a designu.

polanka 1

BIBLOO se od počátku svého vzniku spojuje s lokální osobností z určité oblasti designu a módy a vytváří unikátní limitovanou edici. Tento rok značka BIBLOO oslovila úspěšného českého módního návrháře Jakuba Polanku, který exkluzivně pro ni vytvořil kolekci nesoucí název JAKUB POLANKA x BIBLOO. Vybrané modely byly poprvé představeny na pražském týdnu módy v rámci autorské přehlídky designéra.

Výzvou a inspirací pro vytvoření kolekce byl pro Jakuba citát herečky Helen Mirren: „Jediné, čeho ve svém životě lituji je, že jsem neříkala ‚fuck off‛ častěji.“

polanka 2

Jakub Polanka patří mezi nejznámější české módní návrháře. Talentovaný designér, který vystudoval Vysokou školu uměleckou průmyslovou v Praze a pařížský institut Français de la Mode, je osobností, jejíž modely nosí a chtějí nosit nejen ženy v České republice. „Když jsme se rozhodovali o navázání spolupráce s českým designérem, okamžitě jsme uvažovali o Jakubovi Polankovi,“ říká Petr Liesner, generální ředitel BIBLOO, a dodává: „Jeho pojetí moderní ženy, styl a přesvědčení, že móda je hrou bez konvenčních pravidel, nás okamžitě zaujaly. Modely padnou všem ženám různých tvarů a proporcí a cítí se v nich skvěle. V kolekci se vychází z ikonických modelů z tvorby návrháře.“

polanka 3

„Chtěl jsem vytvořit kolekci složenou z jednoduchých, a přesto zajímavých kusů, aby slušela různým typům žen. Každá žena je osobnost. Zásadní pro mě byla rafinovaná jednoduchost, pohodlná elegance a ženská funkčnost,“ říká Jakub Polanka. V kolekci pro BIBLOO vytvářel jednotlivé kusy tak, aby díky diagonálním délkám prodlužovaly nohy a dělaly je hezčí. Na modelech je více poutek, aby si každá žena sama mohla vytvořit siluetu, která jí nejvíce sluší. „Žena může v mém modelu ráno vyjít do parku v teniskách, odpoledne klidně ve stylových mokasínech do práce a večer s lodičkami na party. Kolekce pro ženy, která podtrhuje jejich sebevědomí, sluší jim a baví je ... jednoduchá, rafinovaná i lehce provokativní,“ doplňuje Jakub Polanka.

polanka 4

Výzvou a inspirací pro vytvoření kolekce byl pro Jakuba citát herečky Helen Mirren: „Jediné, čeho ve svém životě lituji je, že jsem neříkala ‚fuck off‛ častěji.“ Kolekce JAKUB POLANKA x BIBLOO je vyjádřením žen, které mohou vším, co dokáží, svou spontánností a odvahou říkat FAX OFF všem, kdo je tlačí do nějakých stereotypů. FAX OFF systému... Faxujte vše, co Vám nesedí, a oblečete si to, co Vám pomáhá být sama sebou. Slogan FAX OFF je součástí kampaně pro tuto kolekci. Stejně velkou inspirací mu byly tzv. working girls a flash dancerky, které jsou odvážné, rozhodné a mají sexappeal. To by měla kolekce ženě dát. Té, která tančí mezi každodenními problémy s lehkostí a nadhledem.

polanka 5

Kolekce od Jakuba Polanky, vytvořená exkluzivně pro BIBLOO, je rozdělena do dvou hlavních linií, Basic a High. Na fashion weeku byla prezentována část modelů v rámci autorské přehlídky Jakuba pro jejich univerzálnost a variabilitu. Cílem bylo ukázat, že i neformální oblečení se dá kombinovat jiným způsobem, než bychom možná očekávali. Ve výsledku se bude jednat o celkem čtyřicet modelů vycházejících z ikonických návrhů Jakuba Polanky v různém barevném provedení. Kolekce, která byla vytvořena v limitované edici obsahuje i VIP modely, vyrobené například jen v množství pěti kusů pro klienty hledající něco výjimečného.

polanka 6

Modely JAKUB POLANKA x BIBLOO si budou moci koupit klientky i v zahraničí. V České republice budou k dispozici od 21. dubna výhradně na e-shopu BIBLOO.CZ a v BIBLOO CONCEPT STORE v Praze, ve 4. patře Obchodního domu KOTVA.


O společnosti Pražská správa nemovitostí, spol. s r.o.

Společnost Pražská správa nemovitostí, spol. s r. o. hraje významnou roli na českém realitním trhu již od roku 1991. Firma se zabývá prodejem a pronájmem výhradně vlastních nemovitostí, a to bytů i komerčních prostor. V současné době vlastní přes 370 000 m² bytových ploch, kancelářských a skladových prostor, a to především v Praze, ve které má také centrální sídlo. Dále nabízí nemovitosti na Kladně, v Pardubicích, v Hradci Králové a ve Slaném. Pražská správa nemovitostí, která má v portfoliu Obchodní dům Kotva, architektonické dominanty jako Tančící dům nebo Metronom na Letné, je držitelem hodnocení AAA Czech Stability Award 2015, které ji řadí mezi 2 % velmi stabilních firem v České republice.

www.psn.cz


 

O společnosti BIBLOO

E-shop BIBLOO.CZ se specializuje na prodej prémiových světových značek. V současné době nabízí celkem 100 módních značek a nabídka se bude nadále rozšiřovat. Skvělý zákaznický servis garantuje v rámci ČR a SR doručení zboží do 24 hodin od objednání, do dalších zemí doručuje zboží do druhého a třetího dne. Dynamicky rostoucí společnost již během prvních šesti měsíců expandovala na Slovensko a Maďarsko a její obrat činil 50 milionů korun. Pro český trh je exkluzivním internetovým prodejcem značek Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Maximální spokojenost zákazníků je samozřejmostí a i z tohoto důvodu vznikl VIP klub BIBLOO, který nabízí výhody expresního dopravení po Praze a Brně, přístup k exkluzivní VIP kolekci, pozvánky na speciální akce a módní události, BIBLOO magazín a v neposlední řadě získání voucherů v hodnotě až dvacet tisíc korun českých.

www.bibloo.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.