Panthère je zpět! Na scénu se vrací slavné hodinky Cartier, které se díky svému jedinečnému designu staly legendou. 

Francouzský dům Cartier znovu uvádí na trh své legendární hodinky Panthère de Cartier – navíc v původním designu z roku 1983, díky jehož nevšednímu stylu se hodinky staly nepostradatelným doplňkem pro celou generaci milovníků módy a luxusu.

VIDEO PANTHÈRE DE CARTIER | REŽIE SOFIA COPPOLA:

Návrat hodinek Panthère de Cartier symbolizuje vrchol současné obrody stylu 80. let, kdy se ženskost začala projevovat zcela novým způsobem – nošením ramenních vycpávek, výrazných barev či originálních a sofistikovaných šperků. Když se počátkem osmdesátých let objevily hodinky Panthère, staly se okamžitě symbolem dekády, ve které byl nejdůležitější úspěch, luxus a prestiž. Není divu, že Grace Jones, Jane Seymour, Cher a Elizabeth Taylor označily Panthère de Cartier za jedny ze svých nejoblíbenějších hodinek. 

cop1

Bestseller své doby, hodinky Panthère de Cartier, jejichž výrobu značka Cartier začátkem nového tisíciletí zastavila, je v současnosti vysoce moderním kouskem.

Výrazný, sebevědomý, kultivovaný: design Panthère zůstává stále stejný. Čisté linie s hranatým pouzdrem, zaoblené hrany, číselník s římskými číslicemi a ručičky ve tvaru meče dodávají hodinkám charakteristický vzhled. Pozornost zaujme nejen osmihranná korunka, která může být ozdobena diamantem nebo syntetickým modrým spinelem, ale také řemínek, který velmi příjemně přiléhá k zápěstí. Důmyslným prvkem – typickým pro hodinky Cartier – je spona na vnitřní straně řemínku, která se snadno ovládá a není zvnějšku vidět. Panthère de Cartier nejsou pouhé hodinky – je to šperk.  

cop2

Bestseller své doby, hodinky Panthère de Cartier, jejichž výrobu značka Cartier začátkem nového tisíciletí zastavila, je v současnosti vysoce moderním kouskem. K dostání je ve dvou velikostech: malé (25,6 x 30,3 mm) a střední (30,1 x 36,5 mm); a v několika provedeních: v oceli, ve žlutém, růžovém a bílém zlatě nebo v dvoubarevné kombinaci z oceli a žlutého zlata. Vybrat si je možné ve variantě bez diamantů, s diamanty kolem lunety, v celodiamantovém provedení či se zcela unikátním dekorem panteřích skvrn z černého laku.  

Alicia Keys

Od divoké kočky k obchodní značce: Panter provází Cartier od počátku 20. století. Poprvé se objevil na pozvánce na pařížskou výstavu šperků konanou v roce 1914 a postupně se z něj stal symbol této francouzské firmy. Majestátní charakter pantera, jehož obraz znázorňuje spojení prvotřídní hodinářské práce a exotického luxusu, je inspirací pro mnohé šperkařské a hodinářské kusy z dílny Cartier. Proto jsou Panthère de Cartier víc než jen hodinky – je to výraz osobnosti: nadčasového designu, dokonalých tvarů a brilantního vzhledu.  

cop4

SLAVNOSTNÍ VEČER HODINEK PANTHÈRE V LOS ANGELES 

Velkolepá oslava opětovného uvedení kolekce hodinek Panthère de Cartier do prodeje se uskutečnila v květnu v Los Angeles. Exkluzivního večera, konaného v prostorách Milk Studios, se zúčastnilo velké množství významných hostů a celebrit. Role hostitelů se ujali Cyrille Vigneron, (CEO Cartier International) spolu s Mercedes Abramo (President & CEO Cartier North America) a režisérkou Sofií Coppolou. O zábavu se postarala zpěvačka Alicia Keys, hudební skupina Lion Babe a Dj Mark Ronson. Hosté si mohli pochutnat na delikatesách od vyhlášeného kuchaře Thomase Kellera. Představení kolekce hodinek Panthère si nenechali ujít například: Sienna Miller, Dakota Johnson, Lily Collins, Kirsten Dunst, Miranda Kerr, Poppy Delevingne, Rachel Zoe, Bianca Brandolini D'adda, Dita von Teese, Marilyn Manson, Mark Ronson ad.  

cop8

Sofia Coppola, která je dlouhodobou příznivkyní domu Cartier, se ujala režie videa ke kolekci hodinek Panthère de Cartier, kde ukázala svoji vizi 80. let a odhalila dokonalou panteří ženu. 

cop11

Leila Ndabirabe

Lily Collins 2

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.