Modely návrhářky Kateřiny Geislerové jsou určeny ženám, které se nebojí vystoupit z davu a milují nápaditou módu, jež jim dodává eleganci, originalitu a francouzský šarm. Propracované řasení, vrstvení, průstřihy, dlouhé vypasované siluety a kvalitní materiály doplňují v nové kolekci pro podzim/zimu 2017/18 také luxusní klobouky české značky Tonak, které designérka pro kolekci navrhla. 

01

„Kolekcí, kterou jsem nazvala UPSIDE UP, což ve volném překladu znamená „návrat k normální situaci", se vracím ke klasickému střihu. Tím je typicky ženská silueta s útlým pasem, kde zdánlivě klasický vzhled podtrhují kvalitní materiály jako je vlna, kašmír, kůže a hedvábí, doplněné o zajímavé detaily a prvky. Perfektní střihy a precizní krejčovina jsou to, co na své práci nejvíce miluji," říká Kateřina Geislerová. 

02

Hřejivá pletenina tvoří ústřední linku procházející napříč celou kolekcí. Objevuje se na šatech, svetrech, sukních i kalhotách. Prudce elegantní kalhotové kostýmy s projmutými saky vyrovnávají proporce těla pomocí trendy střihu kalhot do zvonu. Nechybí kvalitní kabáty a vesty, které se díky typickým střihům a materiálům staly v průběhu sezón ikonickými prvky kolekcí Kateřiny Geislerové.

Inspiraci Paříží návrhářka nezapře v žádné ze svých kreací, už vůbec ne v odvážných modelech z černých krajek, v nichž se každá žena cítí rafinovaně a sexy.

03

Inspiraci Paříží návrhářka nezapře v žádné ze svých kreací, už vůbec ne v odvážných modelech z černých krajek, v nichž se každá žena cítí rafinovaně a sexy. Vůbec poprvé v kolekci najdeme modely pro muže tvořené košilemi, kalhotami a kabáty, nesoucími se v stejném duchu zdánlivé klasiky. Barevně při tvorbě návrhářka sáhla po kohoutích vzorech i výrazných tónech vínové, červené, oranžové a žluté. Neopomněla ani jemné odstíny bílé a šedé, či oblíbenou tmavě modrou a černou. 

04

Kateřina Geislerová je známá pro svoji vášeň k pokrývkám hlavy. Ať už se jedná o úpletové kukly, jež poprvé uvedla loňskou zimu, nebo klobouky. Rozhodla se proto spojit síly s tradičním českým výrobcem Tonak a navrhla vlastní kolekci autorských klobouků. „Základní silueta kolekce je zahalená, potřebovala jsem tudíž i pokrývky hlavy. Přání spolupráce s českou firmou s dlouholetou tradicí se mi splnilo díky společnosti Tonak. Nesmírně se mi líbí jejich pojetí  klasiky a dnes již tak těžko dosažitelná kvalita zpracování a materiálů. Tonak má za sebou více než dvou set letou zkušenost s výrobou klobouků, nicméně zůstává velmi moderní co se forem a barev týče," vysvětluje návrhářka svoji spolupráci s Tonakem a doplňuje: „Při tvorbě jsem se držela „klasického" vzhledu klobouků a snažila jsem se jim přidat svůj rukopis, takový můj poslední dotek. Doslova jsem si hrála s možnostmi, které materiál a forma nabízely."

05

06

07

08


Showroom V Kotcích
V Kotcích 2, 110 00 Praha 1
http://www.katerina-geislerova.com
Facebook: @katerina.geislerova.cz

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.