Módní internetový obchod BIBLOO obléká milovníky módy ve 31 zemích. Expanze a rychlý růst prodejů přimělo tohoto důležitého hráče v oblasti módy na našem trhu vytvořit nový centrální sklad s dvojnásobnou kapacitou o celkovém rozměru 10 000 m2. BIBLOO, které nabízí až 200 tisíc kusů modelů prémiových značek z celého světa a lokálních limitovaných kolekcí českých designérů, nyní přichází s unikátní službou BIBLOO EXPRESS v podobě rozvozu zboží po Praze do dvou hodin od objednání.

BIBLOO EXPRESS 3

  

BIBLOO svou širokou nabídkou a službami vybočuje z řady, čehož si již začali všímat i jeho zákazníci. „Jedna z našich klientek si v testovacím období objednala zboží Express dva dny po sobě, protože nedokázala uvěřit, že jsme opravdu schopní zaručit dodání do dvou hodin,“ potvrdil výkonný ředitel BIBLOO Petr Liesner nadšení zákazníků z české metropole.

I přesto, že BIBLOO měsíčně vyřídí kolem 18 tisíc objednávek, zůstává pro něj perfektní servis poskytovaný každému zákazníkovi jednou z klíčových priorit. Služba BIBLOO EXPRESS s dovozem objednaného zboží do dvou hodin po celé Praze je tomu jasným důkazem.

BIBLOO EXPRESS 1

V rámci módního sektoru se jedná o unikátní a exkluzivní službu. K tomuto účelu BIBLOO zakoupilo vozy Ford Courier a Sprinter, které budou brázdit pražské silnice s logem značky. Řidiči jsou zaměstnanci BIBLOO a každý má svůj osobní vůz, o který bude pečovat.

BIBLOO doručuje v rámci expresní služby příznivcům módy a designu jejich zboží sedm dní  v týdnu a to od 10. do 22. hodin. Vše zabalené v originálních BIBLOO taškách.

„V BIBLOO jsou pro nás zákazníci na prvním místě, a proto chceme, aby se všichni cítili jako VIP. I z toho důvodu dbáme o to, aby měli prožitek z objednaného modelu co nejlepší. K tomu patří okamžité odbavení jejich objednávky a zajištění, že jim zboží bude dodáno vlídným kurýrem,“ nastínil priority za BIBLOO provozní ředitel Milan Vlček.

BIBLOO EXPRESS 2

BIBLOO doručuje v rámci expresní služby příznivcům módy a designu jejich zboží sedm dní  v týdnu a to od 10. do 22. hodin. Vše zabalené v originálních BIBLOO taškách. Pokud jste členem VIP klubu, který poskytuje nejen zajímavé slevy, máte novou službu BIBLOO EXPRESS zdarma, nebo za objednávku nad 2 000 Kč s možností platby převodem nebo kartou na místě při předání zboží.

Zajímavostí je pro tuto módní platformu i fakt, že vedle možnosti nechat si zboží dovézt kurýrem až domů, je i alternativa vyzvednout si objednávku v obchodním domě KOTVA, kde se na jednom podlaží rozprostírá BIBLOO concept store.

BIBLOO EXPRESS auto

Nevíte, co si vzít na večerní party? Vítejte v budoucnosti módního nakupování.
V klidu u počítače se inspirujte a nakupujte na stránkách bibloo.cz a do dvou hodin máte svůj model doma, v kanceláři nebo kde si budete přát.
Móda nezná hranice, záleží jen na vás. BIBLOO má jasnou identitu v podobě kvality nabídky neotřelých značek a individuálního přístupu ke klientovi, jemuž dává možnost se cítit trendy
a zvolit si servis dle svých potřeb.

Služba BIBLOO EXPRESS


O společnosti  BIBLOO

E-shop BIBLOO se specializuje na prodej prémiových světových značek. V současné době je v jeho nabídce celkem 130 módních značek a nabídka se bude nadále rozšiřovat. Skvělý zákaznický servis garantuje v rámci ČR a SR doručení zboží do 24 hodin od objednání, do dalších zemí doručuje zboží do druhého a třetího dne. Dynamicky rostoucí společnost za dva roky svého působení zdvojnásobila obrat. Sklad o celkové velikosti 10.000 m3 disponuje až 200.000 kusy zásob a za měsíc vyřídí kolem 18.000 objednávek. Pro český trh je BIBLOO exkluzivním internetovým prodejcem značek Replay, Antony Morato, Just Cavalli, Trussardi Jeans, Tom Tailor a dalších. Maximální spokojenost zákazníků je samozřejmostí i z toho důvodu vznikl VIP klub BIBLOO, který nabízí výhody expresního dopravení po Praze, přístup k exkluzivní VIP kolekci, pozvánky na speciální akce a módní události, BIBLOO magazín a v neposlední řadě získání voucherů v hodnotě až dvacet tisíc korun českých.

www.bibloo.cz

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.