Nová kolekce dámských hodinek Cartier Libre se zrodila z touhy hrát si s ikonickými tvary domu Cartier. Protažené, zmáčknuté i úmyslně deformované, jednotlivé linie jsou transformovány do kouzelných a nespoutaných tvarů plných fantazie. Pět limitovaných modelů hodinek vysokého šperkařství, které spojuje vedle kreativity a řemeslného umu zejména okamžitě rozpoznatelný rukopis Cartier.  

ENSEMBLE

 

Doposud nespatřené tvary promítnuté do hodinek Baignoire a Crash – narušené proporce, zvýrazněný objem a prodloužené linie – Cartier se s novými modely pustil na dobrodružnou cestu plnou extravagance s cílem osvěžit svůj vlastní hodinářský repertoár. Vzácné materiály a kontrastující barvy jsou úchvatně ženské, s minimalistickým designem.

Estetika jako žádná jiná, popírající jakoukoliv kategorizaci. Rysy domu Cartier, ať už jasně viditelné, či postřehnutelné pouze okem znalce, jsou absolutní zárukou autenticity. Výsledek je radikální, troufalý a paradoxní, vymezující tenkou linii mezi elegancí a výstředností.  

Baignoire Débordante

Mistrovská práce s materiálem dala vzniknout umělecké architektuře hodinek Baignoire Débordante. Zlatý prstenec okvětních lístků kolem pouzdra hodinek je bohatě zdobený vzácnými kameny kombinující bílé diamanty a černé spinely. Podlehněte objemu i třpytu drahokamů a vychutnejte si kouzelně ubíhající čas. 

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

Debordante FB 

Baignoire Infinie

Vezměte hodinky Baignoire Allongée a ponechejte pouze jejich křivky. Protáhněte pouzdro do šířky, přibližte střed a pohled zaměřte do středu hodinek. Zahrajte si v kostky s nerovnováhou a propadněte kouzlu třpytivých kružnic osazených obdélníkovými diamanty bagetového brusu, bílou perletí, perletí z Tahiti a černými spinely. Temně černý ciferník obklopuje luneta po obvodu zdobená diamanty. Hodinky Baignoire Infinie jsou se svými extrovertními proporcemi samy o sobě oslňujícím klenotem.

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty, černými spinely a perletí, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 20 kusů.

Cartier libre Manchette soleil

Baignoire Etoilée

Křišťálová kaskáda třpytivých diamantů a černých spinelů propouštějící světlo, které se vlní a odráží na kůži své nositelky. Černá barva přechází v kontrastní bílou, vnášejíce pohyb a iluzi okolo drobného ciferníku osazeného dvěma řadami kamenů.   

Bílé zlato, pouzdro osazené diamanty a černými spinely, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 15 kusů.

Cartier libre Baignoire etoilee

Baignoire Interdite

Chcete-li zmást oko, otočte oválný číselník hodinek Baignoire napříč zápěstí. Při pohledu na hodinky Baignoire Interdite zrak mihotá mezi horní částí s velkými římskými číslicemi na pouzdru, potaženými lesklým ADLC, a spodní částí, ve které se střídavě schovávají a objevují ručičky na černém ciferníku v diamantové lunetě. Nesporná elegance klasické estetiky s láskou ke svobodě.      

Bílé zlato, luneta osazená diamanty, ADLC, quartzový strojek, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

INTERDITE FB

Crash Radieuse

Crash the Crash, aneb povýšit hodinky Crash na vyšší level. Zmáčknout již tak rozdrcený ciferník s dekorativním zdobením godron, ještě více natáhnout velké římské číslice na hranici halucinace, zdeformovat již zdeformované. Ženské a nezařaditelné do žádné z hodinářských kategorií, hodinky Crash se objevují v jedné ze svých nejextravagantnějších verzí s vysokou hodnotou uměleckého zpracování.

Žluté zlato, kalibr 8970 MC s ručním nátahem, očíslovaná limitovaná kolekce 50 kusů.

Crash Coulure

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.