• Luxusní kufr Rimowa na víno

RIMOWA: stylové cestovní doplňky pravých mužů   

Každý muž si  chrání to, na čem mu záleží. Může to být například láhev kvalitního vína nebo prvotřídní doutníky. Rimowa, přední výrobce luxusních zavazadel, myslí i na tyto důležité maličkosti a přichází se speciálními kufry, které zajistí jejich bezpečnou přepravu.

Cestovní kufr na víno  

Víno lze převážet nejen bezpečně, ale i stylově. Luxusní hliníkový kufr Rimowa Topas Titanium umožňuje skladování a převoz vína včetně všech ostatních propriet, které potřebuje každý správný znalec. Kufr se skládá ze čtyř samostatných částí a pojme šest lahví vína, tři sklenice na víno, teploměr, vývrtku a dvě zátky. Z vnější části zajišťuje ochranu pevný hliník a TSA kombinační zámek, zatímco výztuže chrání i ty nejdražší láhve zevnitř.   Kufr bude k dispozici na konci října.   

Na přepravu jedné láhve je uzpůsoben menší hliníkový kufřík s drážkami obsahující chránící výplň a zabudovaný kombinační zámek.  

Cena: 6.990 Kč

  • Luxusní kufr Rimowa na doutníky otevřený

Cestovní humidor na doutníky   

Doutníky jsou citlivé nejenom na dotek, ale také na teplo. Cestovní humidor Rimowa nabízí jejich maximální ochranu v podobě hliníkového kufříku s typickým drážkováním. Vnitřní část je vybavena přihrádkami až na 12 doutníků z vysoce kvalitního cedrového dřeva. Mezi přednosti cedrového dřeva patří vysoká absorpční schopnost a pozitivní vliv na chuť doutníků, proto je uvnitř humidoru zaručeno ideální a neměnné prostředí.  

Cena: 12.790 Kč   

Kufry jsou dostání exkluzivně v buticích RIMOWA.       

Rimowa, Pařížská 26, Praha 1  

www.rimowa.com

  • Luxusní kufr Rimowa na doutníky otevřený
  • Luxusní kufr Rimowa na doutníky zavřený
  • Luxusní kufr Rimowa na láhev vína otevřený
  • Luxusní kufr Rimowa na láhev vína zavřený
  • Luxusní kufr Rimowa na víno
  

Autor: Redakce

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.