Kolekce jaro-léto 2018 módní návrhářky Kateřiny Geislerové vznikala naprosto intuitivně. Směr vývoje kolekce rozhodly látky, do kterých se doslova zamilovala. Téměř všechny tvoří květinový vzor. Neumíme si představit jaro bez květin, kdy se vše nádherně probouzí a léto plné barev. Květiny přenesené na modely Kateřiny Geislerové jsou kombinované s estetickou jemností romantiky propojené s moderním pojetím celého outfitu, který je vždy velmi ženský.

Katerina Geislerova 02

 

„Některé látky připomínají Japonsko, jiné jsou barevně až chaotické s velkými okvětními lístky. Nechybí však i střídmá a grafická krajka, u které bychom očekávali jemnost. Stejná různorodost panuje i ve střizích jednotlivých modelů, některé jsou nesmírně jemné a ženské, se zvýrazněným pasem, jiné jsou lehce oversize,“ uvedla Kateřina Geislerová.

Bomber Katerina Geislerova

Květiny provází celou aktuální kolekci na mnoha úrovních. Například rukávy jsou zpracovány tak, že připomínají  tulipány. Stejná myšlenka je aplikována dokonce i na kalhotách. Hlavním tématem provázející celou kolekci je intuice, jemnost květin a hravost.  Barevný rejstřík v tónech  jasných barev s doteky dálek na látkách a nádherných kytic různých stylů a druhů.

Latka Katerina Geislerova

Využití sportovních akcentů a detailů jako například u bomberu, který je originálně vytvořený z bavlněné krajky a nylonu. Hra se siluetou rukávů a délek v kombinaci s květinovými potisky, které jsou na modelech Kateřiny Geislerové velmi živé a rafinované.

Saty Katerina Geislerova 1

Saty Katerina Geislerova Lucy

 

Showroom V Kotcích

V Kotcích 2, 110 00 Praha 1

http://www.katerina-geislerova.com

Facebook: @katerina.geislerova.cz

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.