P R O   Ž E N Y
PANTHÈRE DE CARTIER

Exkluzivní dědictví a savoir-faire, kterými se značka Cartier historicky odlišuje od roku 1847 dodnes, je přeneseno do nové kolekce dámských brýlí Panthère de Cartier pro jaro/léto 2018, představující lesklé a nadčasové kousky, které dále reprezentují estetiku domu Cartier s její elegancí a jemností.

Panthere de Cartier Eyewear CT0022S 002 Front

 

Zosobňující základní principy té nejvyšší kvality a řemeslného umění s důrazem na moderní kreativitu, brýle z kolekce Panthère de Cartier jsou výrazem čistého stylu a sofistikovanosti, kde je charakteristická hlava pantera modelována pomocí technik ručně vyráběných šperků, typických pro francouzský dům Cartier.

Panthere de Cartier Eyewear CT0024S 002 Front

Ikonický symbol, poprvé užitý na špercích Cartier jako pocta Jeanne Toussaint, zdobí lehké a univerzální dámské obroučky potažené zlatem, platinou či rutheniem, nebo vyrobené z neméně elegantní kombinace kovu a lehkého acetátu.

Panthere de Cartier Eyewear IMAGE 1MB

Se svým odvážným a smyslným designem estetika Cartier redefinuje rovnováhu mezi klasikou a avantgardou. Značka neustále posouvá hranice, přetváří zažité postupy a vytváří nové, obratně využívajíce průkopnické know-how domu v umění výroby brýlí.

P R O   M U Ž E
SANTOS DE CARTIER

Dědictví domu Cartier, savoir-faire a sofistikovanost udávají směr pro novou kolekci pánských brýlí Santos de Cartier, která překračuje hranice charakteristických rysů domu a dává vzniknout nadčasovým kouskům. Kolekce vyniká moderním designem, ať už v podobě reinterpretovaných signaturních obrouček či zcela nových tvarů, a je vyrobená s citem pro řemeslné zpracování a kreativitu.

Santos de Cartier Eyewear CT0035S 001 Front

V odkazu na nýty letadel, které inspirovaly design ikonických hodinek Santos, motiv šroubků je vyveden také na nových siluetách s klasickými prvky: vyjádření stylu pomocí vzácných materiálů, lehkých struktur a výrazných akcentů, promítnuté do vize o perfektním vzhledu, formě a funkčnosti.

Santos de Cartier Eyewear CT0038S 002 Front

Spolu s emblematickým prvkem kovových šroubků, kolekce pánských brýlí pro tuto sezónu je nositelná a univerzální, kombinující kov s kůží, smaltovým dekorem, barevnými kontrasty a vrstvenými konstrukcemi, jež brýlím dodávají elegantní a precizní vzhled.

Santos de Cartier Eyewear IMAGE 1MB

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.