INTIMISSIMI KOLEKCE PODZIM-ZIMA 2018/2019 PLNÁ TRENDŮ

Kolekce Intimissimi pro sezónu podzim/zima 2018 je určena všem smyslným a romantickým ženám, které milují dobrodružství a nebojí se vydat na cestu do pohádkového lesa a světa exotiky.

Moderní pohádka rozvíjí aktuální sezónní trendy a odhaluje unikátní a charismatickou kolekci, která zahrnuje široké spektrum nejrůznějších stylů.  

 DVO7140

 

PODZIM

FRIDA KAHLO - Linie je inspirována silnými, výraznými ženami jako je například Frida Kahlo. Osloví všechny ženy, které milují jasné a živé barvy, exotické potisky a květinovou výšivku. Barevná paleta vychází ze světa Fridy Kahlo, jejích maleb a mexických krajinek. Kombinuje intenzivní zelenou s odstíny fuchsiové a modré, které zdobí i krajku.   

 DVO7146

WESTERN RODEO - Tato kolekce byla inspirována světem rodea - moderním trendem, který v poslední době zachvátil nejen pouliční módu, ale i přehlídková mola. Jednotlivé modely oživují květinové
a ornamentální potisky inspirované Divokým západem. Neméně atraktivní je dvoubarevná krajka
a aplikace hvězdy s růží ve středu. Linie pracuje s typickou denimovou modří i nesmrtelnými odstíny černé a bílé.

 DVO7148

ZIMA

WINTER BOUQUET – Lesní květiny v plném rozpuku a jejich živé barvy v kontrastu s temnými odstíny noci. Květinové potisky kombinují výraznější tóny na okvětních lístcích s tmavšími na pozadí. Klíčovou roli hraje samet v kombinaci s krajkou v zimních barvách, jako je tmavě zelená a švestková.

 DVO7153

ANIMAL PRINT – Jako noční zvěř probouzející se v lese, ožívá i spodní prádlo díky zvířecím potiskům
v kombinaci s černou krajkou a aplikací rudých růží. Těšit se můžete na moderní a sofistikovanou linii, která pracuje s rafinovanými průstřihy i designem tetování.

 DVO7172

COSMIC UNIVERSE – Vysoko nad námi je hvězdná obloha, která osvětluje probouzející se přírodu. Tato linie čerpá inspiraci z kosmu. Zdobí jí flitrové aplikace ve tvaru hvězd, potisky znamení zvěrokruhu i křišťály. Jemné aplikace vynikají na tmavších základních odstínech.

 DVO7168

SENSUAL DARKNESS – Noc patří smyslnosti, v transparentních materiálech a krajce budete jedním slovem neodolatelná. Nová linie je ztělesněním svůdnosti, modely zdobí hravá elastická překřížení i puntíky na průhledné síťovině. Barevná paleta je klasická, často se v ní objevuje černá v transparentní podobě, v elegantní kombinaci se sametem.

 DVO7177

CHRISTMAS – S prvními mrazy se les začne zdobit ledovými krystaly a tóny červené barvy - všichni se začínají těšit na Vánoce. Tato nepřehlédnutelná linie září všemi odstíny rudé. Červený samet v kombinaci s krajkou je třešničkou na dortu zimní kolekce. Kromě klasických vánočních barev se můžete těšit také na černou krajku zdobenou lurexovou výšivkou.

Calzedonia představí v sezóně podzim/zima 2018-2019 širokou nabídku modelů, které odrážejí nejmodernější trendy z přehlídkových mol.

Čekají nás geometrické vzory jako je kohoutí stopa, puntíky i kosočtverce. Těšit se můžeme také na zdobené legíny, punčochy a ponožky, které propůjčí elegantní a sofistikovaný vzhled s nádechem maskulinity.

 DVO7196


CALZEDONIA

Kolekce čerpá inspiraci z 80. let, na scénu přichází nepřehlédnutelné zvířecí potisky a materiály, jako je vinyl, výrazné pruhy a zářivé barvy. Ve vaše šatníku by neměl chybět ani nadčasový kousek v podobě síťových punčoch. Jsou v nabídce v nekonečné palatě stylů, velikostí a tvarů.

 DVO7233

Skutečné milovnice módy rozhodně osloví romantické jemně síťované punčocháče s hedvábím. Zdobí je zajímavé motivy, transparentní vsadky, průstřihy a sklady.

Tuto linii skvěle doplňují zimní nadkolenky a ponožky zdobené perličkami, síťovinou a sametovými stužkami.

 DVO7322

Také v letošním roce představuje značka Calzedonia limitovanou edici, která zahrnuje ty nejunikátnější kousky. Její součástí je 6 nových modelů punčoch a exkluzivní výběr ponožek. Nádech výjimečnosti Vám propůjčí zajímavé detaily v podobě perliček, síťových vsadek, puntíků, hvězdiček či třpytek.

 DVO7327

Kolekce s názvem PARTY  je věnovaná svátkům spojeným s koncem roku. Zimní outfity elegantně pozvednou kousky zdobené třpytkami a flitry!

 DVO7339

 DVO7348

 DVO7354

 DVO7371

 DVO7377

 DVO7390

 DVO7397

 DVO7400

 DVO7405

 DVO7413

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.