Po výjimečně úspěšném debutu z června letošního roku spojily společnost RIMOWA a italská streetwearová značka OFF-WHITE kreativce Virgila Abloha znovu své síly a přinášejí novou exkluzivní kolekci průhledných zavazadel. Limitovaný počet kufrů OFF-WHITE x RIMOWA bude v prodeji ve vybraných obchodech RIMOWA a OFF-WHITE a také on-line na rimowa.com od 25. října.   

1MB OFFWHITE RIMOWA Transparent 7 NEW

 

Značka OFF-WHITE si zakládá na ironickém přístupu k módě, což dokazuje také spolupráce se společností RIMOWA. Forma vzniklého zavazadla sice vychází z klasického polykarbonátového modelu RIMOWA Essential, kufr je však zcela průhledný a pro zachování transparentního efektu mu chybí podšívka. Namísto toho vnitřní prostor rozčleňuje zabudovaný systém Flex-Divider v černé nebo bílé variantě nesoucí typické šipky a diagonální pruhy OFF-WHITE. Nechybí rovněž bavlněné pytlíky s nápisem Miscellaneous pro jednoduché a efektivní balení a obaly na kufry; vše v ladících barvách. Každý kufr je vybavený tichým systémem koleček Multiwheel pro snadnou manipulaci při cestování, TSA kombinačními zámky a exkluzivním průhledným polykarbonátovým pouzdrem se sadou náhradních koleček v oranžové barvě. Novinkou je upevňovací popruh přes kufr ve výrazné, kontrastní žluté barvě s nápisy.  

1MB CHH Rimowa OW White PF Belt orangeWheels

Zámky a teleskopické rukojeti zavazadel nesou nápisy odkazující k vizuálnímu jazyku značky OFF-WHITE a společně s transparentním designem nabízejí odlehčenou reakci na současnou, až obsesivní diskuzi na téma soukromí a anonymity.  

1MB OFFWHITE RIMOWA Transparent 4 NEW

K uvedení kolekce došlo začátkem října na prvním ročníku festivalu Hypefest lifestylového on-line magazínu Hypebeast, konaném v newyorském Brooklynu. Řada OFF-WHITE x RIMOWA byla odhalena v rámci speciální instalace ve formě zavazadlového pásu nazvané SEE THROUGH, kterou navrhl Virgil Abloh a zhotovila newyorská kreativní agentura Something Special Studios.

1MB OFFWHITE RIMOWA Transparent 6 NEW

Exkluzivní třetí kufr OFF-WHITE x RIMOWA pod názvem Personal Belongings vychází z modelu RIMOWA Original a je vyrobený z hliníku. Uvedený do prodeje bude exkluzivně on-line na rimowa.com, a to pouze v USA.

 1MB Rimowa OffWhite black Belt

#offwhiterimowa

www.rimowa.com

1MB Rimowa OffWhite PF clear orangeWheels

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.