Nová česká značka brýlí na míru ONYX, vyráběných pomocí celosvětově unikátní technologie barevného 3D tisku, představila premiérově část své kolekce na výroční přehlídce designu a módy Designblok 2018.

Instalace ONYX Designblok 2018

Pozornost návštěvníků na místě poutala zejména instalace z prototypových komponentů brýlí, které jsou důležitým mezičlánkem při jejich samotné výrobě. Prohlédnout a vyzkoušet si každý mohl 3D tištěné brýle různých tvarů a barev a vystavena byla i speciální kolekce ONYX PURE mladé designérky Blanky Róžové. „Kolekce s podtitulem PURE je určená pro muže i ženy. Je vyjádřením úcty k základním kulatým tvarům brýlí, které jsou nošeny odnepaměti.

 

Designerka Blanka Rozova s brylemi z kolekce ONX PURE

Tuto první kolekci jsme záměrně vytvořili co nejjednodušeji, abychom dostali do portfolia základní ikonické modely, od kterých se rozvineme do více extravagantních směrů. Vzhledem k celému konceptu založenému na atypické obrubě pro každého zákazníka, kdy si lze navolit texturu obruby i stranic a velikostně obrubu přizpůsobit každému obličeji, jedná se skutečně o unisexovou záležitost," říká Blanka Róžová, designérka kolekce ONX PURE.

Majitele ONYX Lucie Nagyova a Bohumil Nagy

Jedinečnost brýlí ONYX spočívá v samotném procesu výroby a v technologii barevného tisku s různou mírou průsvitu, která na světě nemá obdoby. Během individuálních schůzek s klientem se nejprve změří a naskenuje obličej, následně je vytištěn prototyp brýlí a společným kreativním procesem vznikají originální brýle s možností nespočtu barevných kombinací a textur. Showroom ONYX bude slavnostně otevřen 22. 11. v pražském Karlíně.

ONYX Designblok 2018 I

Showroom ONYX, Karolina Plazza, Sokolovská 694/100, Praha 8 – Karlín
www.onyxvision.cz

ONYX Designblok 2018 II

ONYX Designblok 2018 III

ONYX Designblok 2018 IV

ONYX Designblok 2018 VI

ONYX skala barev a vzoru david sklenar

Stanek ONYX na Designbloku 2018

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.