Řím, 19. února 2019— Prsten B.zero1 při svém uvedení na trh překvapil  novou revoluční technikou svého řemeslného provedení. Proto se v římské aréně Auditorium Parco della Musica shromáždila mezinárodní prestižní média a ikonické světové celebrity, aby oslavila tento svého druhu jedinečný a legendární prsten.

775299089 DV 7063

 

Na mimořádném místě, v budově v moderním římském stylu navržené architektem Renzem Pianem, uvítal generální ředitel společnosti Bvlgari Jean-Christophe Babin, společně s ambasadorkou značky Bellou Hadid,hosty z řad mezinárodních a italských osobností a představil novou „výroční" kampaň B.zero1 XX Anniversary, jejímž autorem je legendární módní fotograf Mario Sorrenti.

775299089 DV 4221

Mezi hosty byla odvážná Halima, modelka v hidžábu, která se proslavila svojí průkopnickou snahou zavádět nové standardy v módnímu průmyslu, dvojčata  TK Wonder Cipriana Quann, univerzálně talentované sestry, kterým se říká „hlas mladé generace", a Noonoouri, počítačově generovaná influencerka, která dobyla Instagram.

775299089 DV 4238

Na oslavu tohoto význačného výročí dorazila i mezinárodní hvězdná kohorta osobností, včetně tváří značky Bvlgari Lady Kitty Spencer, Jona Kortajareny, Mario Casase, Hikari Mori, Mattea Bocellio a Koki, které přiletěly do Říma speciálně kvůli tomuto velkolepému, imerzivnímu zážitku pro všechny smysly ve stylu B.zero1.

Na červeném koberci se prošel i britský zpěvák Liam Payne, umělec David Alexander Flinn, herec a model Will Peltz, umělec  Roberto Rossellini a zpěvák Gabriel Kane Day-Lewis, včetně pestré skupiny digitálních influencerů a světových hvězd. Étos B.zero1 byl ve vzduchu přímo hmatatelný: B.zero1 je o odvaze, boření konvencí a porušování pravidel.

775299089 DV 4586

Večerem provázela modelka Anna Cleveland, která uvedla hlavní vystupující, včetně superstar DJ a držitele GRAMMY Diplo, který se postaral o hudební stránku večera a držel hosty na parketu až do brzkých ranních hodin.

Program večera zahájil svým setem DJ Heron Preston, který je typickým příkladem umělce post-internetové generace. Jeho talent pokrývá celou řadu disciplín, a i díky tomu se stal ikonou současné mládeže.

775299089 DV 4723

Na jeho set navázalo živé hudební vystoupení největší italské hip-hopové naděje dneška jménem GHALI. Zpěvák, který se narodil v Miláně tuniským rodičům, svým módním stylem a citem pro rytmus bavil hosty skladbami ze svého úspěšného alba s prozaickým názvem ALBUM.

Program tohoto nezapomenutelného večera byl plný zábavy a vzrušení a probíhal zcela v duchu nekonvenčního, odvážného a vizionářského ducha B.zero1.

775299089 DV 7556

Další hosté večera: Awal Ashaari and Scha Alyahya, Suho, Danier, Wanwan Lei, Hannasi, Davika Hoorne, Nathalie Kelley, Andrew Cooper, Victoria McGrath, Daisy Lowe, Aseel Omran, Zoe Holthuizen, Lena Lademann, Emilia Schule, Maja Weyhe, Adam Sevani, Larsen Thompson, Matilde Gioli, Denise Tantucci, Irene Vetere, Greta Scarano, Marianna Di Martino, Jacopo Olmo Antinori, Stella Egitto, Eugenia Costantini, Francesca Valtorta, Anita Caprioli, Nathalie Rapti-Gomez, Ginevra Odescalchi, Virginia Valsecchi, Lavinia Fuksas, Xenia Adonts, Gala Gonzalez, Helena Bordon, Leila Yavari, Evangelie Smyrniotaki, Jasmine Sanders, Eleonora Carisi, Candela Pelizza, Paolo Stella, Carlo Sestini, Kristina Bazan, Tina Leung, Gabrielle Caunesil, Tamu McPherson, Prinzessin Lilly zu Sayn Wittgenstein-Berleburg a Constance Jablonski.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.