Znáte to rčení, že vrána k vráně sedá a jaký si to uděláš, takový to máš? Až když se nad nimi zamýšlím zpětně, objevuji, kolik pravdy se v nich vlastně skrývá. Co když vám teď řeknu, že tato rčení jsou okamžitou odpovědí na váš současný život.

Co kdyby vám někdo řekl, že stačí vyměnit v našem slovníčku a myšlení dvě slovíčka a vaše sny budou na dosah? Měli byste ho za blázna? Následujících pár řádek vás možná vyvede z omylu.

Tak jako naše tělo potřebuje odpočinek, potřebují ho i naše myšlenky. Náš mozek je celý den zaměstnaný přemýšlením nad informacemi, které mu předkládáme (a že jich v dnešní době není málo), že občas také potřebuje vypnout. Ano lehce se to povídá, ale jak to udělat, když si večer lehnete do postele s jediným cílem usnout a v tom se vám v hlavě rozbouří vichřice myšlenek? Zkuste tyto 4 způsoby a uvidíte, že osvěžíte svou mysl.

Dnes se s vámi podělím o krátký příběh o bitvě, která probíhá v každém z nás, o bitvě dvou vlků.

Občas se stane, že ztratíte svůj kompas. Najednou si nejste jisti, zda svou práci máte rádi nebo ji děláte jen kvůli penězům. Nevíte, zda směr, kterým se upírají vaše kroky, je stále tím směrem, kterým jste se kdysi vydali. V okamžicích takové nejistoty je dobré položit si následující otázky, které vám pomohou najít odpověď.

Život, neexistuje přesný návod, pravidla, harmonogram. Každý jsme jiný a tak i naše životy. Život není jen přímočará cesta, která je osázena určitým počtem milníků, které musíme dosáhnout v určitém věku a tak i věk je jen číslo. Copak je někde pevně dáno, že do 30ti se musíte oženit/vdát, že v 35 musíte mít dům s bazénem a že musíte být majitel či ředitel úspěšné firmy?