7 věcíPokud máte do této chvíle zkušenosti pouze se školou nebo jste účastníci pracovního procesu, možná se ochuzujete o těchto 7 zajímavých poznatků, které se o sobě dozvíte, když začnete podnikat.

1. Pondělí není špatný den

To jen Vaše práce do nynějška nestála za nic.

2. Nevadí Vám pracovat 20hodin

Děláte totiž na svém a to je neuvěřitelně posilující.

3. Čas Vás přestane svazovat

Zjistíte, zda jste dobří v časové organizaci. Pokud ano, čas pro Vás přestane být limitující. Sami si najdete tu správnou chvíli na práci. A pokud ne, naučíte se to.

4. Pracovní mantinely pro Vás přestanou existovat

Nyní můžete dělat cokoliv a své podnikání a schopnosti rozvíjet mnoha směry. Jediné mantinely, na které si musíte dát pozor, jsou ty ve Vaší hlavě.

5. Naučíte se říkat NE a selektovat správné lidi

Ač dříve či později, narazíte na lidi, kterým bude Váš úspěch ukradený a pokusí se Vám něco ukrást. Ať finance, sílu, vědomosti či kus Vašeho života. Naučíte se být ostražití.

6. Stanete se trpělivými

A někdy zase narazíte na skvělé, schopné lidi, kterým to ale krapet trvá. Pokud o ně nechcete přijít, naučíte se čekat. Všechny projekty se zdají zdánlivě jednoduché, ale vždy se v celém procesu najde nějaká brzda.

7. Zjistíte, že peníze nejsou tím, pro co žijete

Stejně jako na pravidelnou pracovní dobu si odvyknete i na pravidelný příjem. Začnete žít tím, co děláte a jako vedlejší produkt vzniknou peníze.

 

Přejeme Vám krásný a úspěšný den

Autor: Bc. Petr Šafránek

 

 

Bc. Petr Šafránek
Autor: Bc. Petr Šafránek
O autorovi
Jsem optimista s pozitivním přístupem k životu. Věřím, že každý může dosáhnout svého cíle, ale nejdříve musí nějaký mít. Rád otevírám lidem oči a navádím je na nové cesty. Jsem zakladatel projektu Jak se stát milionářem, který pomáhá lidem ke štěstí, ať je jeho forma jakákoliv.