POSLEDNÍ ČLÁNKY

SWAROVSKI KOLEKCE CRYSTAL TALES


Charakteristický třpyt, jímž je společnost Swarovski výjimečná, dostává každou sezonu jednu z hlavních rolí v novém příběhu, který je pro ženy pozvánkou, aby objevovaly a zdůraznily nejrůznější stránky své osobnosti. Pro sezónu podzim/zima 2018 pozvedla značka šperky a doplňky ve své kolekci Crystal Tales na novou, snovou úroveň.

125 Móda

SWAROVSKI KOLEKCE CRYSTAL TALES


125 Móda

Prezentace nové kolekce Intimissimi, Calzedonia, a Tezenis


177 Móda

CARTIER V HLAVNÍ ROLI FILMU DEBBIE A JEJÍ PARŤAČKY


SWAROVSKI KOLEKCE CRYSTAL TALES


125 Móda

Prezentace nové kolekce Intimissimi, Calzedonia, a Tezenis


177 Móda

CARTIER V HLAVNÍ ROLI FILMU DEBBIE A JEJÍ PARŤAČKY


NOVÁ LIMITOVANÁ EDICE GINU `BE BEEFEATER'


DO SVĚTOVÉHO FINÁLE BARMANSKÉ SOUTĚŽE CHIVAS MASTERS MÍŘÍ FILIP JANČÁREK Z PRAŽSKÉHO BANKER’S BARU


THE GLENLIVET NÀDURRA TŘI UNIKÁTNÍ PŘÍRODNÍ WHISKY VYRÁBĚNÉ S DŮRAZEM NA TRADICI


RADOST, LÁSKA A PENÍZE NEJSOU JEN PRO VYVOLENÉ!

 

editorialVěřím, že radost, láska a peníze nejsou jen pro vyvolené. Každý z Vás má žít život takový jaký má, nikoliv život, který mu někdo určí. Sám ze svých zkušeností Vím, že radost a štěstí Vám mohou přinést peníze – opačně to ale nefunguje. Proto se musíte dokonale poznat a svá rozhodnutí pak dělat s citem a ohledem na sebe samé a své okolí.

Náš magazín Vám pomůže naučit se přemýšlet jako úspěšní lidé, s kterými pro Vás děláme rozhovory. Namotivujeme Vás k těm správným krokům ve Vašem životě a pokud budete klopýtat, podržíme Vás společně s lidmi, které máme okolo sebe, ať už jde o úžasné redaktory, kteří pro nás píší z přesvědčení, což je úžasné nebo o naše partnery, díky kterým Vám můžeme zajistit kvalitní služby či vzdělání.

Jsme silní díky Vám, a proto Vám nikdy nelžeme a záleží nám na každém z Vás. Ostatně, přečtěte si naše reference a pochopíte, že na věku nezáleží. Dnes je otevřená doba plná nových možností a ať již chcete podnikat, a nebo jen dělat to, co Vás baví, jsme tu pro Vás a věřím, že Vám dodáme tu správnou šťávu do Vašich kroků. A toto je náš cíl.

 

Bc. Petr Šafránek

Šéfredaktor, jednatel, vizionář

Vážení čtenáři,

kdo by nemiloval kávu a co teprve tu výběrovou. S námi máte nyní unikátní příležitost získat 3 skvělé ceny od Coffee to Home. Ve hře tedy je 1 velký a 2 malé měsíční balíčky. Stačí vyplnit formulář níže a správně odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž potrvá od 16.5.2016 - 22.5.2016.

DŮLEŽITÉ:

Odpověď na soutěžní otázku naleznete zde.

SOUTĚŽ SKONČILA A VÝHERCI JSOU

 

Michala Šímová

Jan Rautenkranc

Pavla Ambrožová

 

GRATULUJEME!

Soutěže se účastní již
4
soutěžících. Přidej se k nim!

 

 

 

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.