POSLEDNÍ ČLÁNKY

Intimissimi: Enchanted Forest


Značka Intimissimi se 5. září vrátila na přehlídková mola s nezapomenutelnou show, která publikum zavedla do kouzelného lesa, kde žijí půvabní, smyslní a ušlechtilí tvorové.

Po čtyřech letech velkolepých hudebních produkcí Intimissimi on Ice v Arena di Verona se značka prádla vrací přehlídková mola s další nezapomenutelnou show. Hosté dostali pozvánku na objevitelskou výpravu do kouzelného lesa, který je dokonalou kulisou pro věčnou a zároveň moderní pohádku, svůdnou i dynamicky ženskou, v režii této italské značky.

93 Móda

Intimissimi: Enchanted Forest


93 Móda

JAMESON BLACK BARREL IRSKÁ WHISKEY POKŘTĚNÁ OHNĚM


NOVÝ DESIGN IKONICKÝCH ZAVAZADEL RIMOWA


134 Móda

Intimissimi: Enchanted Forest


93 Móda

JAMESON BLACK BARREL IRSKÁ WHISKEY POKŘTĚNÁ OHNĚM


NOVÝ DESIGN IKONICKÝCH ZAVAZADEL RIMOWA


134 Móda

3.díl - Jak efektivně zhodnotit peníze


2. díl - Jak zhodnotit peníze a s kým


VÍTEJTE V KLUBU TEZENIS


202 Móda

RADOST, LÁSKA A PENÍZE NEJSOU JEN PRO VYVOLENÉ!

 

editorialVěřím, že radost, láska a peníze nejsou jen pro vyvolené. Každý z Vás má žít život takový jaký má, nikoliv život, který mu někdo určí. Sám ze svých zkušeností Vím, že radost a štěstí Vám mohou přinést peníze – opačně to ale nefunguje. Proto se musíte dokonale poznat a svá rozhodnutí pak dělat s citem a ohledem na sebe samé a své okolí.

Náš magazín Vám pomůže naučit se přemýšlet jako úspěšní lidé, s kterými pro Vás děláme rozhovory. Namotivujeme Vás k těm správným krokům ve Vašem životě a pokud budete klopýtat, podržíme Vás společně s lidmi, které máme okolo sebe, ať už jde o úžasné redaktory, kteří pro nás píší z přesvědčení, což je úžasné nebo o naše partnery, díky kterým Vám můžeme zajistit kvalitní služby či vzdělání.

Jsme silní díky Vám, a proto Vám nikdy nelžeme a záleží nám na každém z Vás. Ostatně, přečtěte si naše reference a pochopíte, že na věku nezáleží. Dnes je otevřená doba plná nových možností a ať již chcete podnikat, a nebo jen dělat to, co Vás baví, jsme tu pro Vás a věřím, že Vám dodáme tu správnou šťávu do Vašich kroků. A toto je náš cíl.

 

Bc. Petr Šafránek

Šéfredaktor, jednatel, vizionář

Vážení čtenáři,

kdo by nemiloval kávu a co teprve tu výběrovou. S námi máte nyní unikátní příležitost získat 3 skvělé ceny od Coffee to Home. Ve hře tedy je 1 velký a 2 malé měsíční balíčky. Stačí vyplnit formulář níže a správně odpovědět na soutěžní otázku. Soutěž potrvá od 16.5.2016 - 22.5.2016.

DŮLEŽITÉ:

Odpověď na soutěžní otázku naleznete zde.

SOUTĚŽ SKONČILA A VÝHERCI JSOU

 

Michala Šímová

Jan Rautenkranc

Pavla Ambrožová

 

GRATULUJEME!

Soutěže se účastní již
4
soutěžících. Přidej se k nim!

 

 

 

 

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.