Je mu 24 let a za 4 roky podnikání získal tolik zkušeností, že by se za ně nemusel stydět ani podnikatel, který podniká 20 let. Dokázal se svou průbojností dostat přes krach i dluhy a nyní je majitelem úspěšné mediální společnosti, která na českém trhu obstojně konkuruje zažitým agenturám. Dámy a pánové, toto je příběh notorického podnikatele Petra Růžičky a jeho společnosti Petr Růžička Media Group.

Neříká si fotograf ani kameraman, je to umělec, který se za necelé dva roky vypracoval mezi žádaného profesionála, za kterého mluví jeho práce. Před fotoaparátem mu již pózovala celá řada známých modelek a jeho fotografie se objevily v takových časopisech, jako je například Playboy. Tohle je příběh Petra Zapletala a jeho ZlyArt.

Dnešní rozhovor je skutečná perlička. Šel jsem dnes s naším dalším rozhovorem až k samotnému pramenu veškeré motivace a kde jinde bychom ji mohli najít než u profi mistra Evropy z roku 2013 v K-1, sportovce, kaskadéra, podnikatele a zároveň mého kamaráda Honzy Homolky. Sport a motivace jdou ruka v ruce, jsou spojeny s optimismem, určitou sebekázní a tak by dle mého názoru měl fungovat i člověk, který chce mít své podnikání a dosáhnout svých snů.

Dnes pro Vás máme opravdovou třešničku. Během rozhovoru s okouzlující šperkařkou Lenkou Šváchovou jsem se chvílemi cítil jako v Šifře mistra Leonarda. Málokdy se Vám podaří zpovídat člověka, bývalou učitelku, která zjistí, že to co dělá, není náhoda, ale že patří do prastaré generace uznávaných českých šperkařů. Právě to je příběh Lenky, která se o něj s Vámi právě teď podělí.

Dnešní příběh se dá popsat jako srdeční. Ondra Vám v něm poví, jaké to je i při zaměstnání podnikat srdcem a že se vyplatí dělat to, co milujete. Za nás velký palec nahoru, nejen protože jsme milovníci kávy, ale především za Ondrovu vůli a cit!

MgA. Barbora Augustinová fashion designer

A je to tady! Dlouho mnou očekávané interview je na světě. Není náhodou, že právě v předvánoční čas. Věřím na správné načasování událostí. Osud, možná…

Je to přesně rok, co mi kdosi řekl: „a proč vlastně neděláš, to co opravdu chceš?“. Ano, byla to Baru.

Inspirativní, sofistikovaná osobnost, která ve Vás vyvolá emoce. Člověk, který má schopnost ve Vás probudit touhu tvořit.