Podkategorie:

Krásný den! Dnes v rychlosti shrnu novinky, které se udály na tržišti P2P půjček Mintos.

Rok se s rokem sešel a tak je čas podívat se, jak vypadají mé investice u Mintosu po necelém roce. Také v tomto článku vypíchnu nějaké novinky, které se na Mintosu udály.

Mintos představuje hodnocení rizika u poskytovatelů půjček nabízejících své půjčky na Mintos tržišti. Mintos hodnocení je v rozpětí od „A+“ do „D“, což reprezentuje nejnižší a nejvyšší riziko protistrany v uvedeném pořadí. Čtěte dále pro více detailů.

Po třech a půl letech provozu, v Lotyšsku založený fintech startup Mintos pokořil milník profinancovaných půjček v celkové hodnotě 1 miliardy EUR pomocí tržiště.  Tento rok jsme zažili největší nárůst investic. Investoři investovali více než 500 milionů. Tímto tempem dosáhneme 2 miliard EUR již během roku 2019.

V předchozích dílech jsem vám představil tržiště s půjčkami Mintos, vysvětlil jeho výhody a dal instrukce jak jednoduše začít a poslat si peníze na investorský účet.

Dnes vám představím, jak jednoduše jak nakoupit první půjčky pomocí nástroje autoinvest. Je to opravdu jednoduché a spadnou z vás všechny předsudky o tom, že něčemu nerozumíte, či že investování je složité.

V minulém díle (odkaz zde) jsem vám představil investiční P2P tržiště Mintos. Jsem velmi rád, že článek měl ohlas a speciálně děkuji těm, kteří se zaregistrovali přes můj partnerský odkaz a nadělili tak sobě i mně 1% na 90 dnů navíc.