Jde o vaše miliony

Vítejte ve světě lidí, kteří pochopili nutnost chránit své miliony. Chraňte si je také! Zejména ty, o kterých ještě nemáte ani tušení!

Vítejte ve světě inovací, pokroku, peněz a úspěšných myšlenek! Ve světě nápaditých lidí s budoucností, kteří něco dokázali a chtějí dokázat ještě víc. Všichni máme něco společné. Všechny nás spojují mj. i ochranné známky. V neposlední řadě i podstatný fakt, že mezi námi pesimisty a negativisty nenajdete ;-)

binding contract

Výstižný název společnosti, vytvoření nápaditého loga, vhodné pojmenování výrobku, moderní pojetí služby, propagace projektu, správné znění domén a jejich vyblokování je velmi důležitá volba, před kterou stojí každý, kdo to se svým podnikáním myslí vážně. Kdo dokáže vše chytře sladit dohromady, ušetří si spoustu marných nákladů.

Myslete na budoucnost a své cíle

Obsahem následující série článků vás provedeme cestou k vašim cílům. K vytvoření velké a silné značky mající správně zvolenou ochranu, kterou pak můžete lépe ekonomicky využívat např. prostřednictvím licencí a získávat tak další nezanedbatelné finance. Oproti tomu se špatně zvolenou značkou neznačkou si můžete zavřít dveře před investory. Je to na vás.

Chcete obecnou radu, nebo konkrétní doporučení? Chytrých návodů a odborných článků na toto téma je na internetu bezpočet, obvykle se točí kolem stejného a jinými slovy se z nich pracně dozvíte potřebné informace nikoli zdarma, ale svým způsobem za svůj „drahý“ čas strávený hledáním a pročítáním legislativy, rad, zkušeností a postupů.

Celé je to o odlišnosti

Jde o poměrně rozsáhlou problematiku a zjednodušující články se zabývají zejména jednoduchými případy bez komplikací. Jenže každé označení má svá specifika, která mu zajišťují tolik potřebnou rozlišovací vlastnost a tím zvyšují šanci na zápis do rejstříku ochranných známek.

glasses

Jiná cesta k vašemu cíli

Abychom se vyhnuli průměrnosti a maximálně ušetřili váš čas, peníze a nervy, půjdeme na to jinak. Nejprve jsme shrnuli dotazy klientů naší patentové kanceláře, rozdělili je do jednotlivých oblastí a z odpovědí jsme sestavili tento seriál. Ze zmíněné průměrnosti vybočíme průběžnými aktualizacemi článků skrze vaše reakce a dotazy. Pište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., odpovím vám přímo a dle vaší reakce upřesním obsah dotčených článků.

Ovlivněte obsah článků svými reakcemi

Právě těm, kteří chtějí do ochranných známek alespoň povrchně proniknout, se pokusím v několika tematických článcích poradit s rozhodováním, přípravou na zápisné řízení a probrat nejčastěji řešené záležitosti klientů patentové kanceláře. Články budou průběžně aktualizovány a jejich obsah závisí jen na vašich reakcích.

Rád dělím lidi na dvě skupiny. Na ty, kteří chtějí a na ty, kteří nechtějí. Kdo nechce, obvykle s výmluvou na zbytečnost nepošle jedinou řádku, nebo rovnou přestane číst dál. Takových sem „zabloudí“ naštěstí minimum. Pro ně je jakákoli energie zbytečná a mohu ji přidat k energii pro ty, kteří hledají způsoby a jako odměnu nacházejí řešení. Těm, kteří chtějí, předem patří náš dík a budou jim průběžně zasílány aktualizace této série článků na email, přes který vznesli dotaz, podnět, přání…

Děkuji tím i za váš dotaz! ;-)

Patentová kancelář
Autor: Patentová kancelářWebsite: http://www.patentovakancelar.cz/
O autorovi
„Zachráníme vám TO, co každého vašeho potenciálního klienta zaujme na první pohled. Když TO nemáte, v podstatě nejste. Bez TOHO si vás všimne málokdo a už téměř nikdo si vás v záplavě ostatních nezapamatuje. Nemá si CO pamatovat a příště vás zase přehlédne. Bez TOHO o vás ani vyhledávač nezavadí. Kdo TO má, má úžasný a doslova hmatatelný náskok před konkurencí. Čím více TÍM zaujmete, tím více k vám proudí peníze. Čím více peněz, tím je TO silnější magnet na ještě větší peníze. Už je vám jasné, CO myslím? Ano, je to vaše OBCHODNÍ ZNAČKA! Vaše letenka do světa úspěchu. Cestujte po něm první třídou s námi. Vaše patentovakancelar.cz"