Podle letitých zkušeností mohu potvrdit, že rozhodnutí mít či nemít ochrannou známku je efektivní udělat co nejdříve. Ušetříte tím mnoho marných výdajů na reklamu a ještě více nákladů do budoucna. Proč a čím? Jedna otázka vyvolává lavinu dalších…

dice

Kdy to nemá význam

Jednoduše vyjádřeno, ochranná známka nemá význam jedině tehdy, pokud je založená někde v šanonu, nijak se na ní, ani s ní aktivně nepracuje. Tato ochranná známka nepřinese vůbec nic. Je tak zbytečnou nákladovou položkou, bez jakéhokoli významu.

Význam to rozhodně má!

Ve všech ostatních případech význam a přínos ochranná známka rozhodně má. Někomu přináší potěšení a radost, někdo ji má na spekulaci, jiný na ní má postavené podnikání, někdo jen inkasuje zisky z licencí. Je to o nápaditosti vlastníka, o jeho stylu myšlení a uvažování. Rozhoduje schopnost využívat možností a příležitostí. Zhmotněte si své příležitosti i vy…

cheers

Zanechte po sobě hodnotný odkaz

Obdobně totéž řeší i ti, kteří již nějakou dobu podnikají a hledají čerstvý vítr do plachet. Nebo se připravují na zasloužený odpočinek a jejich nezdárné děti nemají zájem pokračovat v jejich stopách.

Pro všechny z vás máme dobrou zprávu. Pokud si něčím ještě nejste jisti a váháte nad investicemi do ochrany svého duševního vlastnictví, jste zde správně!

Zjednodušeně řečeno, s ochrannou známkou jsou vaše náklady na reklamu dobrou investicí. Bez ochranné známky za reklamu jen utrácíte ve prospěch konkurence.

 

Patentová kancelář
Autor: Patentová kancelářWebsite: http://www.patentovakancelar.cz/
O autorovi
„Zachráníme vám TO, co každého vašeho potenciálního klienta zaujme na první pohled. Když TO nemáte, v podstatě nejste. Bez TOHO si vás všimne málokdo a už téměř nikdo si vás v záplavě ostatních nezapamatuje. Nemá si CO pamatovat a příště vás zase přehlédne. Bez TOHO o vás ani vyhledávač nezavadí. Kdo TO má, má úžasný a doslova hmatatelný náskok před konkurencí. Čím více TÍM zaujmete, tím více k vám proudí peníze. Čím více peněz, tím je TO silnější magnet na ještě větší peníze. Už je vám jasné, CO myslím? Ano, je to vaše OBCHODNÍ ZNAČKA! Vaše letenka do světa úspěchu. Cestujte po něm první třídou s námi. Vaše patentovakancelar.cz"