Jedním slovem - JEDINEČNOST. Vaši jedinečnost, která vás odlišuje od ostatních. Jedinečnost vašeho nápadu, kterému jste propadli. Věřte si, vystupte z průměru a přestaňte být anonymními dárci inspirace svým konkurentům! Buďte originální!

original

Vyšlete všem jasný signál „JSEM TADY!!!“ Ukažte všem, že to se svým podnikáním myslíte vážně i do budoucna! Vždyť ochrannou známku máte minimálně na 10 let. Dopřejte si pádný argument proti všem pochybovačům o stabilitě vašich postojů a rozhodnutí. Podpořte důvěryhodnost svého působení na trhu.

Ochranná známka je nedílným prvkem každého promyšleného a kvalitního firemního portfolia. Bývá nejcennějším aktivem jednotlivce i firmy.

 

Nejcennější aktivum

Ochranná známka je nedílným prvkem každého promyšleného a kvalitního firemního portfolia. Bývá nejcennějším aktivem jednotlivce i firmy.

Od každého se smíte učit jeho úspěch, analyzovat jeho chyby a případně s ním navázat spolupráci. Co ale nesmíte (protože to prostě nefunguje a vymstí se to), je kopírování, parazitování, plagiátorství, atd. Argument, že to dělají „skoro všichni ostatní“, je silně krátkozraký. Chcete snad být jako ti „skoro všichni ostatní“, nebo chcete být jedineční?

 

Patentová kancelář
Autor: Patentová kancelářWebsite: http://www.patentovakancelar.cz/
O autorovi
„Zachráníme vám TO, co každého vašeho potenciálního klienta zaujme na první pohled. Když TO nemáte, v podstatě nejste. Bez TOHO si vás všimne málokdo a už téměř nikdo si vás v záplavě ostatních nezapamatuje. Nemá si CO pamatovat a příště vás zase přehlédne. Bez TOHO o vás ani vyhledávač nezavadí. Kdo TO má, má úžasný a doslova hmatatelný náskok před konkurencí. Čím více TÍM zaujmete, tím více k vám proudí peníze. Čím více peněz, tím je TO silnější magnet na ještě větší peníze. Už je vám jasné, CO myslím? Ano, je to vaše OBCHODNÍ ZNAČKA! Vaše letenka do světa úspěchu. Cestujte po něm první třídou s námi. Vaše patentovakancelar.cz"