Zvolit správné a přitom zápisuschopné označení vyžaduje promyšlenou akci. Máte-li jasnou představu o svém záměru, máte v podstatě vyhráno. Pak stačí případná korekce s výlukami uvedenými ve článku „Co lze a co nelze mít jako ochrannou známku“. Nezapomínejte na svoji jedinečnost, zato zapomeňte na obecná a popisná slova. Na mezinárodně platné pojmy zapomeňte rovnou právě kvůli jejich obecné srozumitelnosti.

las vegas motel

Chraňte svoji jedinečnost!

Pamatujte, chcete chránit svoji jedinečnost, nikoli všeobecnou průměrnost! Mnoho „lenochů“ před vámi se vydalo zkratkou lemovanou zamítnutými přihláškami a nedomyšleným rozsahem ochrany. Mnoho z nich pohořelo na kolizi se staršími právy, protože šetřili, až „ušetřili“. Mnoho dalších pohořelo na nedostatečné rozlišovací způsobilosti svého označení, nebo sloganu. Jinými slovy buďte originální! Ušetříte tím zdaleka nejvíc! Času, peněz, nervů, zklamání…

 

Patentová kancelář
Autor: Patentová kancelářWebsite: http://www.patentovakancelar.cz/
O autorovi
„Zachráníme vám TO, co každého vašeho potenciálního klienta zaujme na první pohled. Když TO nemáte, v podstatě nejste. Bez TOHO si vás všimne málokdo a už téměř nikdo si vás v záplavě ostatních nezapamatuje. Nemá si CO pamatovat a příště vás zase přehlédne. Bez TOHO o vás ani vyhledávač nezavadí. Kdo TO má, má úžasný a doslova hmatatelný náskok před konkurencí. Čím více TÍM zaujmete, tím více k vám proudí peníze. Čím více peněz, tím je TO silnější magnet na ještě větší peníze. Už je vám jasné, CO myslím? Ano, je to vaše OBCHODNÍ ZNAČKA! Vaše letenka do světa úspěchu. Cestujte po něm první třídou s námi. Vaše patentovakancelar.cz"