Rok se s rokem sešel a tak je čas podívat se, jak vypadají mé investice u Mintosu po necelém roce. Také v tomto článku vypíchnu nějaké novinky, které se na Mintosu udály.

money 2696234 1280

Začneme tedy rekapitulací po necelém roce, kdy na Mintos odkládám 1000 Kč měsíčně. Ze začátku byl progres velmi pomalý, s pár investicemi vynášel okolo pár centů EURO měsíčně. Vše se začalo lámat okolo 8mého měsíce pravidelného investování. V současné době mé roční výnosové procento dělá 10.83%. Mám 43 investic, ze kterých se mi peníze proinvestovávají napříč poskytovateli a každý měsíc mi nyní vratky vydělají na další investici. Jedny peníze se mi tedy točí stále dokola a vydělávají hned několikrát. Měsíčně mi nyní půjčky generují čistý zisk přes 1.5 EURO. Poměr neplatičů je asi ¼ ale zatím se mi nestalo, aby půjčka do 60 dnů nesplácení nebyla vykoupena zpět s malým ziskem. Zatím tedy vše bez ztráty kytičky a Mintos zatím vždy dostál svého slova. Můj momentální čistý zisk dělá 22.81 EURO.

Mintos P2P 728x90 Czech

Nyní pár novinek z Mintosu. Poměrně nedávno přišel Mintos s dvoufaktorovým přihlašováním do investičního účtu, což osobně velmi oceňuji a do té doby mi tato funkce poměrně chyběla. Kdokoliv totiž mohl nějakým podvodem získat vaše přihlašovací údaje a nic mu nebránilo se do účtu přihlásit. Nyní ale, pokud si zapnete u vašeho účtu dvoufaktorové ověření, přihlášení probíhá standardně zadáním uživatelského jména a hesla a následně jste vyzvání k zadání číselného kódu z aplikace Google Authenticator, kterou si stáhnete do svého telefonu. Kódy se každých 30 vteřin mění.

Dvou faktorové ověření zapnete, pokud kliknete v horní části stránky na své jméno, v roletce pak na Můj účet. Dále zabezpečení a dvoufaktorové ověření.

Do 29.3. 2019 probíhá akce doporuč svého přítele. Za doporučení investora, který začne investovat, pak dostanete vy a váš přítel bonus do začátků. Vydělat si tak můžete až 1000 EURO.

Mintos P2P 728x90 Czech

Mintosu se vůbec velmi vyplácí namísto investic do reklam, pořádání takovýchto kampaní. Vždyť v současné době je v Mintosu přes 117tis investorů!

Mintos dále neustále rozšiřuje svůj trh a minulý rok například rozšířil svůj segment v Asijsko-pacifickém regionu.

Vy z vás, kteří chcete Mintos vyzkoušet hned a chcete mi zároveň poděkovat za tento článek klikněte zde a dostanete 1% navíc na 90 dní a já také. Na svůj popud jsem se stal členem partnerského programu Mintos, protože jejich službě upřímně věřím. Rozhodně nebudete první. Mintos jsem doporučil již řadě mých kamarádů a všichni do jednoho jsou zatím spokojeni. Vy z vás, kteří se chcete dozvědět více a nechcete čekat na další článek mi napište buď mail nebo zprávu na facebooku.

 

1.DÍL - JAK ZHODNOTIT PENÍZE A S KÝM

2. DÍL - JAK ZHODNOTIT PENÍZE A S KÝM

3.DÍL - JAK EFEKTIVNĚ ZHODNOTIT PENÍZE

Bc. Petr Šafránek
Autor: Bc. Petr Šafránek
O autorovi
Jsem optimista s pozitivním přístupem k životu. Věřím, že každý může dosáhnout svého cíle, ale nejdříve musí nějaký mít. Rád otevírám lidem oči a navádím je na nové cesty. Jsem zakladatel projektu Jak se stát milionářem, který pomáhá lidem ke štěstí, ať je jeho forma jakákoliv.