Krásný den! Dnes v rychlosti shrnu novinky, které se udály na tržišti P2P půjček Mintos.

business man 1031755 1280

1. Ocenění

Mintos již potřetí získal diváckou cenu "AltFi's People's Choice Award a mimojiné byl jmenován a oceněn jako Finanční partner roku 2018 na události "Loan Magazine Awards 2018" pořádané ve Wronclavi. Mintos byl také vybrán jako součást těch nejrychleji rostoucích společností na události "Tech5 2019". Tech5 zahrnuje ty nejzajímavější a nejrychleji rostoucí společnosti z Evropy a Izraele a to hlavně na základě jejich výkonnosti, růstu a potenciálu.

Mintos P2P 728x90 Czech

2. Cashback bonus kampaň

Nemusíte být ani speciálními členy cashback kampaně abyste za doporučení získali něco málo nazpět. V této kampani můžete získat bonus až 2% v případě investic do hypotečních úvěrů ze Španělska od společnosti FIREOF s dobou splácení 10 nebo více měsíců. Více o kampani zde.

3. Počet poskytovatelů půjček na tržišti Mintos opět roste!

Během února na Mintosu přibyli dva noví poskytovatelé půjček ze Španělska - Dineo a Plazo a platforma pro financování spotřebitelů z Jihovýchodní Asie, která je financována společností Alibaba. Můžete tak investovat do krátkodobých půjček od poslečnosti Dineo a dlouhodobých půjček od ve výši až 3000 EUR od společnosti Plazo, která je součástí skupiny ID FInance.

Nezapomeňte se také podívat na můj seriál o tom, jak s Mintosem investovat, jak ho založit, nastavit a tak ;).

Mintos P2P 728x90 Czech

Vy z vás, kteří chcete Mintos vyzkoušet hned a chcete mi zároveň poděkovat za tento článek klikněte zde a dostanete 1% navíc na 90 dní a já také. Na svůj popud jsem se stal členem partnerského programu Mintos, protože jejich službě upřímně věřím. Rozhodně nebudete první. Mintos jsem doporučil již řadě mých kamarádů a všichni do jednoho jsou zatím spokojeni. Vy z vás, kteří se chcete dozvědět více a nechcete čekat na další článek mi napište buď mail nebo zprávu na facebooku.

Redakce
Autor: Redakce
O autorovi
Radost, štěstí a peníze nejsou jen pro vyvolené. Jsme online magazín, který Vám pomůže v osobním růstu. Podporujeme každého s chuťí pohnout svým životem.