P

roč se někdo v této zdánlivě tvrdé a nepozitivní době snaží „učit“ etiketu? Něco co je pouze pro snoby a lidi, kteří si hrají na gentlemany? Taky myslíte, že přesně tohle etiketa představuje? Pro některé lidi je to ovšem jen způsob, kterým můžete ostatním lidem dát najevo, že vám nejsou lhostejní. To je poselství, které se sourozenci Cigánkovi snaží ukázat světu :).

Lidé jsou teď motivováni a učí se věci a dovednosti, které jim mají pomoci v jejich povolání. Málokdo ale vidí to, že pokud změníme i svůj přístup a chování k lidem, se kterými pracujeme a potkáváme se, pak se změní i jejich reakce na nás. To je důvod, proč jsme se rozhodli inspirovat lidi, aby se spolu s námi začali zajímat o etiketu. Ta není jen souborem pravidel, které nás svazují, je právě o tom, aby se ostatní cítili dobře v naší společnosti. Měníme tak zkostnatělý pohled na etiketu a zavádíme nový pojem e-tiketa. E-tiketa je zábavné pojetí etikety v moderním a každodenním životě. V našem vlogu nehledejte odbornost a nudu.

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.