Minule jsme se podívali na to, proč je podle nich etiketa důležitá. Dnes vám Alča s Peťou chtějí ukázat videoklip, který je promem k chystanému seriálu o etiketě.

Možná se vám text písně ke slušnému chování nezdá a už vůbec ne spojení rappera a mistra etikety, ovšem po zhlednutí zjistíte, že i zdánlivě nespojitelné jde dát dohromady. Co říkáte? Jde o spojení moderního, uspěchaného a hektického života s pokorným, slušným a klidným chování, které udávají jasně daná pravidla.

V roce 2017 tedy vznikne nový, mladý a zábavný desetidílný seriál o etiketě, který bude natáčen ve spolupráci s panem Ladislavem Špačkem.

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.