Říkáte si, že na oblečení zas tolik nezáleží? Podle něj vás ovšem lidé soudí, zařazují a vyjadřuje (nebo by alespoň mělo) vaši osobnost a povolání. Nejen to. Ukazuje také, jak si vážíte lidí, za kterými jdete. Oblékání, neboli dress code, je totiž součástí etikety. Stejně jako vaše chování může nebo nemusí rušit pozornost vašeho společníka.

Nemusíte mít na sobě za každou cenu oblek nebo róbu s podpatky, na každou situaci se hodí rozdílný styl. Oblékání není ani o ceně a značce. Hlavně ženy mají radost, když najdou super kousek za skvělou cenu.

A pokud jdete na nějakou společenskou akci, nezapomeňte se podívat na pozvánku, kde bude předepsaný dress code a jestli nevíte, co si pod kterým názvem představit, mrkněte se na strýčka Googla, ten vám poradí, nechte se inspirovat.

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.