Po dress code, na kterém se dá lehce ukázat etiketa, aby ji viděl každý na první pohled, nastupuje to nejdůležitější, chování. Etiketa není jen o tom, abychom uměli jíst šneky nebo kraba a chovali se k lidem neuctivě. Její hlavní myšlenkou je, aby se člověk, s kterým trávíme čas a věnujeme mu svoji pozornost, cítil skvěle.

To zní docela jednoduše, že? Prostě se k ostatním chovat tak, jak chceme, aby se chovali oni k nám. Cítili se jako hrdinové vlastního života. Ať si nelámeme hlavu, jsou tu již daná pravidla, která nám radí, jak se v které chvíli zachovat. To, že muž dává vždy přednost ženě, mladší staršímu, podřízený svému nadřízenému. A také je tu jeden nešvar, který se nám rozmohl. Sprostá slovíčka ... Vaše žena, ani přítelkyně prostě není vůl. Druhou věcí je, že dámě se do úst takové výrazy také nehodí.

 

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.