Aby se s námi ostatní cítili příjemně i při obědě, pracovních snídaních či při romantické večeři, je dobré znát alespoň základy etikety. Třeba, jakým způsobem držet správně příbor, že při jídle nespěcháme, je to společenská událost, nekřičíme přes sebe, neluskáme na číšníka, nebo že poloha příboru na talíři může značit vždycky něco jiného. 

Není potřeba znát každou maličkost, to s čím se úplně často nepotkáme, nebo že se i banán má jíst příborem. Berme to, co používáme dennodenně. Aby se nestalo, že nám servírka nese talíř a my jí ho při popisování příběhu přátelům vyrazíme z rukou, protože mácháme těmi svými. Jsou to maličkosti a ty dělají celý výsledný efekt.

Hrdinství
Autor: HrdinstvíWebsite: http://www.jsemhrdina.cz/
O autorovi
Alča a Peťa Cigánkovi, sourozenci z Brna, kteří se snaží inspirovat ostatní a tím i sebe, abychom našli svoje nejlepší já. Utopie? To si nemyslí. Proto vytvořili projekt Staň se svým vlastním hrdinou. Abyste vy i my mohli být jedineční a spokojení, ničeho nelitovali, chovali se dobře jak k ostatním, tak sami k sobě, svému tělu i mysli. Dělali pro sebe to nejlepší. Co na to říkáte? Půjdete s nimi po krůčcích? Teď ukazují zábavnou formou etiketu.